М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alexalevdorovic
alexalevdorovic
17.08.2020 16:20 •  История

, В чём Ришелье видел важнейшие проблемы внутренней и внешней политики Франции в то время когда он был привлечен к управлению страной
,

👇
Открыть все ответы
Ответ:
San4ic
San4ic
17.08.2020
1)Во времена Бориса Годунова началась чума, наступил голод, урожая практически не было и все жители подумали, что это из-за того, что царь не настоящий и, как раз в это время появляется Лжедмитрий 1.2)Самозванец во-первых был с польским войском,во-вторых конечно же пообещал хорошую жизнь,в третьих Борису Годунову сразу вспомнили то что он убил царевича Дмитрия(на самом деле нет,но весь народ так думал).

1)Народу очень не понравилось то,что он женился на полячке Марине Мнишек,причем по польским обычаям.2)Польские войска в то время свободно разгуливали по улицам города и грабили жителей.3)Он не соблюдал русские традиции других царей(то есть не спал после обеда,ходил в польских платьях).4)Бояре давно подозревали,что он самозванец и устроили заговор против него,чтобы посадить на трон,выбранного ими Василия Шуйского.
В конце концов Лжедмитрия 1 убили
4,8(58 оценок)
Ответ:
Nikalusha
Nikalusha
17.08.2020

Польське королівство здавна намагалося підпорядкувати собі Велике Князівство Литовське. Проте реальні передумови для об'єднання двох держав сформувалися лише в середині XVI ст. У цей час наростаюча криза литовської держави сягнула критичної межі, коли вона опинилась перед загрозою воєнної катастрофи внаслідок поразки в Ливонській війні (1558–1583 pp.) від Московської держави. Передумови Люблінської унії:

• Глибока криза Великого Князівства Литовського, зумовлена поразками в московсько-литовських війнах XVI ст., особливо в Ливонський. Це штовхало правлячі кола Литви на пошук реального союзника.

• Польща прагнула скористатися послабленням Литви для реалізації давніх планів експансії на Схід, до якої штовхала шляхта, що сподівалася здобути нові землі та маєтки.

• Українська сторона сподівалась, що об'єднана держава зможе налагодити ефективну оборону проти татарських нападів, а також припиняться наїзди польської шляхти на маєтки української в прикордонних областях.

• Литовські магнати, прихильники незалежності, втрачають свій вплив. Дрібна і середня шляхта сподівається, що в результаті унії вона отримає нові привілеї, якими користується польська шляхта.

• Польські магнати і шляхта, що були втягнуті в товарно-грошові відносини, сподівалися здобути нові землі та залежних селян, які б давали ще більше товарного хліба, що експортувався на захід.

• Українські князі підтримували унію за умови збереження православ'я і місцевих звичаїв. Українська православна шляхта сподівалася на нові привілеї, якими користувалася польська

4,4(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ