М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rethd
rethd
01.05.2020 16:04 •  История

Соотнесите политического деятеля, годы жизни и краткую характеристику Мартин Лютер
Александр Македонский
Наполеон Бонапарт
Гай Юлий Цезарь
Павел I Петрович

- 356 г. до н. э. - 323 г. до н.э.
- 100 г. до н.э. - 44 г. до н.э.
- 1483 - 1546
- 1754 - 1801
- 1769 – 1821
- родоначальник Реформации в Европе
- император французов, полководец и государственный деятель
- античный полководец, ученик Аристотеля
- древнеримский политический деятель, полководец, консул, диктатор
император, 72-й великий магистр Мальтийского ордена

👇
Ответ:
Nellity
Nellity
01.05.2020

Мартин Лютер это родоначальник Реформации в Европе. 1483-1546.

Наполеон Бонапарт это император Французов и Покоритель всей Европы (с исключением Восточной Части этого континента) 1769-1821.

Александр Македонский это античный полководец ученик Аристотеля. 356-323 до нашей эры.

Гай Юлий Цезарь это Диктатор Римской Империи, Консул, Диктатор и Великий понтифик. 100г - 44г до нашей эры.

Павел 1 Петрович это Император Российской Империи и великий магистр Мальтийского ордена. 17 ноября 1796 - 24 марта 1801 г.

4,7(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vikavikt
vikavikt
01.05.2020

Попри бойкот українських соціалістів, дуже коротке (сім з половиною місяців) існування Гетьманату було заповнене надзвичайно інтенсивним і плідним процесом українського державотворення.

Він охопив усі ділянки суспільного буття ‒ від закордонної політики і військового будівництва, творення державної адміністрації або земельної реформи до відкриття українських університетів і національної Академії наук, розбудови українського шкільництва.

Павло Скоропадський проявив себе творчим політичним діячем, який зумів розгорнути будівництво української держави у надзвичайно складній і суперечливій ситуації: вона вимагала чітких і конкретних дій у творенні розмаїтих і численних державних інституцій.

І значною мірою вони були створені у надзвичайно короткий термін і фактично на голому місці. Це була безприкладна лабораторія українського державного будівництва, яка спиралася на конкретний професійний досвід її учасників і реанімацію досягнень державотворення в історичному минулому України.

На тлі руйнації більшовиками національних і соціальних вартостей у сусідній Росії Гетьманат Павла Скоропадського демонстрував своєрідний прорив у майбутнє, утверджував незаперечні державно-правові і національно-культурні цінності.

Досвід Української Держави Павла Скоропадського є переконливим доказом реальних творчих здобутків українського консерватизму, адаптацію якого до сьогоднішнього буття України важко переоцінити.

Надзвичайно короткий час перебування Павла Скоропадського на чолі Другого Гетьманату засвідчив, що Україна отримала історичну постать, яка у надзвичайно тяжких обставинах зуміла вивести корабель української державності із трясовиння хаосу та анархії, безоглядної політичної демагогії, безплідних соціальних експериментів, ігнорування загальнонаціональних потреб суспільства і спрямувати його у конструктивне русло законності і правопорядку.

Без сумніву, здобуткам Гетьманату сприяли особисті якості Павла Скоропадського, його велетенська напружена праця, повсякденно спрямована на розробку і втілення реальних і широких реформ, які мали формувати майбутнє Української Держави.

Свій чималий досвід у військовій справі, ознайомлення з вищим державним апаратом Росії і дипломатичними колами під час перебування при царському дворі були надзвичайно важливим здобутком, який гетьман вносив у діяльність свого уряду.

Объяснение:

Надеюсь

4,5(52 оценок)
Ответ:
tkacheff2014
tkacheff2014
01.05.2020

1 Раздел Римской империи на Западную и Восточную часть

2 Падение западной Римской империи

3 Захват Константинополя турками-османами

Что касается того почему же Восточная империя уцелела

Восточная империя была экономически сильнее на западе сокращалось городское население и поэтому ремесленное производство уходило в упадок . Так же иссякающие золотые и серебряные рудники в Испании сказались на количестве войска и качестве , а в Константинополе с золотом было хорошо следовательно отбивать атаки варваров было проще .

4,7(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ