М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Эмиль2330
Эмиль2330
06.06.2023 00:47 •  История

Заповнити таблицю «Основні ідеї французьких просвітителів XVIII ст.».


Заповнити таблицю «Основні ідеї французьких просвітителів XVIII ст.».

👇
Открыть все ответы
Ответ:
нона57
нона57
06.06.2023

чем смогу

Объяснение:

При Константине произошли большие перемены в положении христиан. К IV веку их было много уже во всех провинциях империи. У христиан было и собственное устройство – церковь. В каждом городе верующие выбирали одного или нескольких священников. Священники всей области совместно выбирали «областного» руководителя христиан. Он назывался епи́скоп (по-гречески – надзиратель).

Епископы старались убедить римские власти в том, что христиане для них не опасны. Они не раз повторяли: «Мы молимся об императорах и их слугах». Но долгое время христианам не верили, всячески их притесняли.

И только при Константине преследования христиан прекратились. Более того, в 313 году император издал указ, он назывался Мила́нский эди́кт, разрешающий христианам строить храмы и открыто молиться.

4,6(90 оценок)
Ответ:
refdiamond
refdiamond
06.06.2023

Якщо на перших порах Галичина ще зберігала деяку автономію, то в 1434 р. вона була повністю інкорпорована до складу Польського королівства і разом з Львівською і Перемишльською землями перетворена у "Руське воєводство".

У 1471 р. було ліквідовано і Київське князівство. З цього часу, як свідчить літопис, "у Києві перестали бути князі, а замість князів стали воєводи". Таким чином, Волинь, Київщина, Поділля перетворювалися на воєводства з намісниками-воєводами на чолі.

Колонізація українських земель, ополячення та окатоличення українського народу, наступ на його культуру підкріплювалися Берестейською церковною унією. У 1596 р. в Бересті (Бресті) на уніатському соборі було підписано угоду про унію православної церкви України і польської католицької церкви на умовах залежності від папи римського із збереженням у межах Київської метрополії адміністративної та обрядової автономії.

Разом з тим Люблінська унія означала різке посилення влади польських феодалів над українським населенням. Від цього часу українські землі перейшли до короля на правах коронних, польська шляхта отримала право володіти маєтками на всій території Речі Посполитої.

4,7(45 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ