М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ольга1656
ольга1656
27.05.2023 15:40 •  История

Разногласия в вопросах о выборе путей развития России в новых исторических условиях стали причиной в 1992-
1993 гг. ...
a) принятия концепции «развитого социализма»;
b) политического кризиса;
c) замены льгот денежной компенсацией (монетизации);
d) начала перестройки.

👇
Ответ:
DanilDanq
DanilDanq
27.05.2023

Разногласия в вопросах о выборе путей развития России в новых исторических условиях стали причиной в 1992-1993гг.

политического кризиса

ответ: b.

4,4(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
QureAdmiral
QureAdmiral
27.05.2023

Доктрина сдерживания и доктрина отбрасывания разные доктрины.

Доктрина сдерживания – концепт, который предполагает нахождение мира на грани взаимного самоуничтожения. Эта доктрина появилась в ходе Холодной войны. Буквально, если бы СССР сбросил бомбы на территорию США, то Штаты сделали бы тоже самое. И весь мир был бы уничтожен. Все это понимали, все находились на грани и именно это сдерживало президентов и вождей от ошибки. Насколько я помню, эта доктрина принадлежит Джорджу Кеннану, он был американским дипломатом.  

В свою очень доктрина отбрасывания или оттеснение – другая доктрина. Эта концепция принадлежит также Штатам. Главная идея этой концепции заключается в предотвращении политических изменений в какой-то стране, которые были бы нежелательными для США.

Как видно, именно на фоне этой доктрины появилась теория домино (изменения в одной стране ведут к изменениям в ряде других).

Эта доктрина использовалась также в ходе Холодной войны. Например, Штаты окружали СССР военными базами с разных сторон, финансировали антисоветсткие настроения вокруг СССР, спонсировали оппозицию в Восточной Европе. Так, Штаты тому, чтобы руководство СССР включилось в решение внутренних проблем, отошло вглубь.

4,4(62 оценок)
Ответ:
2007arttt
2007arttt
27.05.2023
Перший похідредагувати перший азовський похід розпочався  весною  1695  року. під азов виступила московська армія (31 000 осіб, 170гармат) на чолі з  генералами  антоном головіним,  францем лефортом  і  патріком гордоном. одночасно з наступом на азов українська армія (120 000 осіб) на чолі з  гетьманом  іваном мазепою  і невеликий московітський загін під командуванням  бориса шереметєва  захопили у  липні  1695 року османсько-татарські фортеці  кизикермен,  тавань  та інші. підійшовши до  гирла  дону, московські війська  5 липня  1695 року почалиоблогу  азова. невдалі  штурми  фортеці  5 серпня  і  25 вересня  призвели до великих втрат і примусили московітську армію в листопаді 1695 року відступити. другий похідредагувати наприкінці 1695 року розпочалась підготовка другого азовського походу. на верфях у  преображенську  іворонежі  було збудовано близько 30 військових кораблів. у квітні 1696 року московські війська (75 тисяч чоловік) під командуванням  о. шеіна  вирушили на кораблях і суходолом до азова. для нової війни з османами запорозькі майстри у брянську виготовили 42 великі бойові чайки (скампавеї). разом із запорозькими чайками вони склали значну військову силу, яку кошовий отаман іван гусак під керівництвом полковника якима чалого „для воїнського промислу над кримом і для оборони завойованих у османів городків” відправив для підкріплення запорозьких гарнізонів в кизи-кермен і тавані. туди ж з козаками попливло і 2 500 московітських солдатів. наприкінці квітня з  україни  виступив український козацький корпус (15 тисяч чоловік) на чолі зчернігівським  полковником  яковом лизогубом. друга частина московських військ і українська армія (70 тисяч чоловік) діяли в пониззі дніпра. в травні  1696  року азов був з суші і блокований московським флотом під командуванням ф. лефорта. після запеклого штурму фортеці 17-19 (27-29 липня) українськими полкамигарнізон  фортеці капітулював.[джерело? ] вирішальну роль у облозі та здобутті азова відіграли українські  козаки.[джерело? ]  похід козацького флоту на чолі з яковом морозом відвернув на себе значні сили османського флоту і кримського хана. це значно полегшило штурм азова.
4,5(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ