М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Angelm00n
Angelm00n
29.05.2023 03:20 •  История

Рабство за долги, по законам хаммурапи, ограничивалось тремя . укажите, что мог сделать хозяин с таким рабом: 1) заставить работать 2)убить 3)продать 4)искалечить

👇
Ответ:
nazuli
nazuli
29.05.2023
А работать заставлять не надо он и так должен работать )
4,7(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
timabro12
timabro12
29.05.2023

Відповідь:

надіюсь до Пояснення:

Римський патронат – інститут, який з’явився за часів Римської республіки (509 р. до н. е.), і продовжував своє існування аж до занепаду Римської імперії. Але хоч би якої з цих думок ми не трималися, у всякому разі ми повинні визнати, що відносини між патронами і клієнтами були побудовані за аналогією з родинними відносинами. Клієнт, обравши собі патрона з числа кровних римських громадян (патриціїв), приписувався до його роду, прилучався до родинного культу і отримував право називатися родинним ім’ям патрона [1, c. 175]. Він вважався як би усиновленим патроном.

Його ставлення до патрона були не тільки подібні спорідненим, але вважалися навіть священними, так як родичі не завжди брали участь у родовому культі, а клієнт приймався в рід тільки за умови участі у обрядах. Ні клієнт, ні патрон не могли позиватися один з одним, ні свідчити один проти іншого. Клієнт зобов’язаний був ставитися до патрона з повагою, надавати йому послуги, обдаровувати його дочок приданим, сплачувати за нього і за його дітей викуп у випадку, якщо вони потрапили в полон до ворога, брати участь своїм майном в платежі боргів патрона або покритті витрат при відправленні громадської служби і т. д. Зв’язок клієнта з патроном вважався постійним і навіть спадковим, і якщо клієнт помирав бездітним, то його майно переходило до патрона. Натомість патрон повинен був всіляко сприяти клієнту і, між іншим, захищати його інтереси перед судом подібно до того, як захищав  би інтереси своїх родичів[3, c. 167-168].

4,4(5 оценок)
Ответ:
bulavskaaana
bulavskaaana
29.05.2023
Причины поражения армии Наполеона: 1) плохие погодные условия, которые мешали армии продвигаться дальше. Много воинов замерзали, начинали болеть. К концу осени выпал снег, что усложнило намеченный маршрут; 2) ужасные дороги, по которым приходилось ехать войску. Кони не выдерживали и быстро уставали. Сам Наполеон называл дороги «невыносимыми»; 3) вездесущий огонь. Русские, дабы их имущество, деньги, сараи, животные, дома не достались французским захватчикам, поджигали их. Огонь заставлял войско на ходу менять маршрут и ехать в объезд; 4) у многих зданий, которыми хотели завладеть представителя армии Наполеона, были очень крепкими. Перепробовав различные разрушения, некоторые здания были оставлены в покое; 5) сила русской армии, преданность Родине и грамотная стратегия Кутузова – главнокомандующего армии. Сила духа, дала возможность им сопротивляться напору Наполеоновской армии.
4,7(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ