М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bdoyan1994
bdoyan1994
03.08.2020 23:48 •  История

Составьте, , схему российской империей после 1810

👇
Ответ:
karisha113
karisha113
03.08.2020
Ну возможно, вот это подойдёт
Составьте, , схему российской империей после 1810
4,4(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Dyakgod
Dyakgod
03.08.2020

1- Фивы.

2-Древнейшие письменные знаки представляли из себя рисунки. Это было рисуночное, или пиктографическое письмо (от латинского слова "пиктус" – писанный красками, и греческого "графо" – пишу). Древний человек просто рисовал тот предмет, о котором хотел сказать. Если он писал слово "солнце", то рисовал солнечный диск. Со временем знак стал не только изображать предмет, но и передавать звуки. 
3- Фараон. 
4- Нил.  
5 - тигр и ефрат.
6- от гуннов.
7- Ниневия
8- Хамурапи... кажется...
9- Оратор.
10- Афиной и Афродитой
Прости что не все... :-(

4,8(80 оценок)
Ответ:
AshesSpy
AshesSpy
03.08.2020

Наприкінці VII – початку VI ст. до н. е. греки заснували ряд колоній у Північному Причорномор’ї. У IV ст. до н. е. для грецьких міст на Україні настала пора розвитку. Найбагатшою з них була Ольвія, розташована в гирлі Бугу, вона була центром торгівлі між Грецією та її чорноморськими колоніями.

До центрів торгівлі належали Херсонес і Феодосія в Криму, Пантікапей (Керч), східний Крим, але розквіту прийшов кінець. Почалися сварки між верхівкою та рабами, почастішали напади кочівників.

Зміцнення Риму завдало політичну поразку еллінському світу, майже ціле століття тримався Пантікапей з сусідніми містами, але у 68 р. до н. е. Рим оволодіває Чорноморським узбережжям.

Це повертає грецьким містам на Україні економічну та політичну стабільність. Проте панувати грекам на Україні залишалось недовго. Готи і гуни їх знищили зовсім.

Перші слов’янські державні утворення. Антське царство

З початку VI ст. до н. е. землеробський люд стає дедалі політичним. Дослідження їхніх мовних, етнічних, культурних рис вказують на те, що люди ці були слов‘янами – прямими нашими предками, першими українцями.

Порівняно з міграцією кочовиків розселення слов‘ян являло собою повільний рух із правослов’янських земель. Він (рух) охопив великі території. Розселення носило мирний характер, за винятком окремих сутичок на кордонах з Візантією. Слов‘яни на нові землі як колоністи, а не загарбники

4,8(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ