розвиток інших мистецтв, мали вплив на театр (живопис, архітектура, література та ін). Антична спадщина.
¯\(◉‿◉)/¯
Объяснение:
Відродження - якісно новий етап в історії західноєвропейської культури. Суть його - перехід від епохи середньовічного бачення світу до культури Нового часу. Перехід цей відбувався у всіх областях світогляду та світовідчуття людини - в науці, релігії, мистецтві. Театр-це мистецтво уявлення драматичних творів на сцені. Розвиток театру відбувся пізніше розквіту інших мистецтв. Драматургія тому могла використовувати багато чого з того, що було створено літературою Ренесансу, а театр - досягнення живопису.
Найяскравіше цей «культурний переворот» виявився в зміні цілей в творчої діяльності. Нові методи набуття наукових знань і освіти, нова образотворча система в живописі, нові жанри в театрі, нові форми соціальної поведінки.
1.ТЕАТР ВІДРОДЖЕННЯ - європейський театр в історичну епоху пізнього середньовіччя (16-17 ст.). Це був час формування нового соціального ладу, заміни феодальної суспільної формації на капіталістичну. Епоха Відродження ознаменувалася не тільки формуванням нового гуманістичного світогляду, але і багатьма великими відкриттями і винаходами, а також - бурхливим сплеском розвитку культури і практично всіх видів мистецтва. Твір театрального мистецтва - спектакль - створюється на основі драматичних або музично-сценічних творів відповідно до задуму режисера (в балеті - балетмейстера і диригента, в опері, опереті - режисера і диригента) і під його керівництвом спільними зусиллями акторів, а також художника здійснюється дана задумка.
Цілісний підхід до мистецтва - характерна риса Відродження. Художнє освоєння дійсності йшло в міцному союзі архітектурних і мальовничих форм. Саме тому мистецтво Відродження являє собою стильову єдність.
Царь Сау́л (ивр. שָׁאוּל, Шау́л, Шау́ль; букв. «одолженный [у Бога]»; греч. Σαούλ; в исламе Талут араб. طالوت; возможно, от «высокий»[5]; 2-я половина XI века до н. э.) — библейский персонаж; описывается в Ветхом Завете (Танахе) в Книге Самуила (1-я и 2-я Книги Царств: 1Цар. 9–31, 2Цар. 1). Согласно библейскому тексту, Саул — первый царь народа Израиля и основатель единого Израильского царства, создатель регулярной еврейской армии; в ветхозаветном повествовании он — воплощение правителя, поставленного на царство по воле Бога, но ставшего Ему неугодным[6]. Возможно, является реальным историческим лицом[4][7][8].
что? можно по русский я тебе