М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
назик31
назик31
31.07.2022 05:19 •  История

Почему районом Пхови был разделён на две части?

👇
Ответ:
sweetcarpet258
sweetcarpet258
31.07.2022

У 1989 році в Грузії існували дві автономні республіки, один автономний округ та 69 районів. Міста: Тбілісі, Кутаїсі, Сухумі, Батумі, Ґорі, Поті, Зуґдіді та Ткварчелі — вважалися окремими одиницями. 4488 сіл (174 з яких були нежилими) об'єднувались у 942 сільські ради.

У 1990 році Верховна Рада Грузії скасувала Південно-Осетинський автономний район. У рамках трансформації Конституції Грузії відбулися зміни в частині самоврядування: сільські та міські ради називались сакребуло. Їх обрання відбулося 31 квітня 1991 року. Однак після перевороту, на початку 1992 року, більшість міських рад заявили про самоліквідацію. З 1993 року на місцях було встановлено пряме державне управління. Міські голови та керівники районів призначалися президентом Грузії. Регіональний поділ приблизно збігався з історико-географічними теренами Грузії. У 2005 році Законодавчі зміни відбулися й в сфері місцевого самоврядування: місцеве самоврядування та самоврядування у селах, громадах, містах та містах було скасовано. Закон визначає 2 типи самоврядних одиниць:

Объяснение:

4,7(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alan550
alan550
31.07.2022

Объяснение:

За сто лет (1500 – 1600) территория страны увеличилась в два раза – до 4 млн кв. км. Почти в два раза увеличилось и население – до 11 с лишним млн . Служилые люди вместе с семьями насчитывают примерно 450 – 550 тысяч человек, т.е. 4 – 5 % жителей страны. В эту категорию входят как те, кто «служит по отечеству» (т.е. благородное сословие), так и «служилые люди по прибору» (стрельцы, пограничники, таможенники, городовые казаки, пушкари, военные ремесленники и пр.). Численность тех и других примерно равна. Большинство людей «по прибору», кроме службы, имеют и другое занятие: ремесло, торговля, хлебопашество.

4,5(59 оценок)
Ответ:
fantomidri
fantomidri
31.07.2022

Объяснение:

Не можна сказати, що стародавня Фінікія займала великі території, порівняно з іншими великими державами старовини: Єгиптом, Вавилоном, Ассирією, Фінікія володіла лише невеликим шматочком суші. Зате кораблі фінікійців борознили все Середземне море, бували на берегах Іспанії, Греції, Північної Африки і, можливо, навіть виходили в Атлантичний океан. У всіх портах Середземномор’я фінікійські купці вели жваву торгівлю, а фінікійські пірати прославилися своєю відчайдушною хоробрістю. Саме з морем було нерозривно пов’язане життя фінікійців, а саму Фінікію цілком можна назвати першою великою морською державою

4,6(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ