Володимир Великий воевал с Польшей, он занял их города — Перемышль, Червен
ОбъяснениеІван Боберський народився 1873 року у селі Доброгостів Дрогобицького повіту, у родині отця Миколи Боберського, де був найстаршим сином і братом для ще п’ятьох дітей. Історики припускають, що родина Боберських походила з давнього шляхетного роду, найімовірніше, належала до гербу Сас. Мати - Анна-Домініка з родини Козаневич, працювала вчителькою.
У той час західна частина України входила до складу Австро-Угорщини і боролися за свої права, державність та культуру, тож Івану Боберському пощастило народитися у досить солідній сім’ї, яка змогла дати йому хорошу освіту, навчити грамоті. Спершу Боберський навчався у Самбірській класичні, Першій Українській академічній гімназіях, продовжив навчання в університетах Львова, Відня та Ґраца.
Захоплювався німецькою мовою та культурою
З юнацьких років, Івана Боберського захоплює німецька мова і культура, тож він вирішує стати філологом, для чого успішно складає екзамени й вступає в університет Ґратца. За кордоном його знають як дуже відповідального й розумного студента, який також цікавиться модними течіями, зокрема, німецькою, шведською та французькою гімнастикою. Врешті, у Відні Боберський закінчив 1-річний курс по гімнастиці та отримав сертифікат, який давав йому право викладати цю дисципліну в загальноосвітній середній школі того часу.:
В
Объяснение:
Никаких тактических и стратегических результатов сражение не принесло — к декабрю 1916 года линия фронта вновь оказалась там же, где находилась 25 февраля 1916 года.
Под Верденом потерпел крушение германский стратегический план кампании 1916 — одним сильным и непродолжительным ударом вывести Францию из войны.
Верденская операция, а также битва при Сомме ознаменовали собой начало истощения военного потенциала Германской империи и усиление Антанты.
Во время Верденского сражения обе стороны потеряли около миллиона человек, среди которых убитыми — до 430 тыс. человек. Под Верденом впервые получили широкое применение многие виды вооружения — лёгкие пулемёты, ружейные гранатомёты, огнемёты и химические снаряды. Значительно возросли артиллерийские плотности, велась энергичная борьба за господство в воздухе, применялись штурмовые действия авиации. Пехота в наступлении строила глубокие боевые порядки и создавала штурмовые группы. Впервые оперативные перегруппировки войск производились с автомобильного транспорта.
P.S. Если поискать среди всех этих операций битва за Верден начала позиционную войну.
польщею