М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
arsenibest03
arsenibest03
11.09.2021 09:11 •  История

10 ". 1. У зв'язку з якими подіями з'явилася ця доповідна записка пруському королю і які наслідки для України мали ці події? «...до мене таємно прибув дворянин з Малоросії або Російської України, який називає себе Капністом...» 2.Яка національна ідея звучить у рядках Т. Шевченка? Яке значення цієї ідеї для українського народу? Щоб усі слов'яни стали Добрими братами! 3. У чому полягає суть ринкових відносин і чим вони відрізняються від кріпосницьких? 4.Охарактеризуйте програмні документи Кирило – Мефодіївського братства.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
anastejsablek
anastejsablek
11.09.2021
Надзвичайно продуманою і цілеспрямованою є композиція «Русалки Дністрової». Відкриває її епіграф «Не з сумних очей, а з пильних рук надія квітне» Яна Коллара, одного з чільних представників чеського та слов’янського національного відродження. Цей епіграф виконував декілька функцій: по-перше, він закликав українських інтелектуалів до активної праці на народній ниві, до творення української культури; по-друге, зверненням до Коллара галицькі будителі підкреслювали, що вони солідарні з ідеями слов’янського відродження та єднання і докладають зусиль, аби здійснити його і в Україні, зокрема в Галичині. Книжку відкриває передмова М.Шашкевича, яка є своєрідним маніфестом відродження української літератури в Галичині.
4,5(83 оценок)
Ответ:
nadiasotochka
nadiasotochka
11.09.2021

Українська революція, українська національно-демократична революція - використовується переважно в сучасній українській історіографії найменування ряду подій, що відбувалися в 1917-1921 рр. на території сучасної України, які інтерпретуються в першу чергу як революційна національно-визвольна і соціальна боротьба українського народу [1] [2] [3] [4] [5] по своє політичне самовизначення і установа государственності.Концепція «Української революції» сформувалася в 1920-і рр. в українській емігрантській середовищі, була підтримана рядом Західних істориків і набула широкого поширення в українській історіографії після розпаду СРСР і здобуття Україною незалежності в 1991 році

4,6(99 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ