1.Джадидизм начало нового мировозрения
2.По своей сути, эти явления выражали стремление к единению мусульман (панисламизм) и представителей тюркской этнической общности (пантюркизм).
3.Начало XX в. ознаменовалось обострением социальных противоречий в Российской империи, усилением колониальной политики в Казахстане, особенно в аграрном вопросе. Значительно активизировалось переселенческое движение. Территория Казахстана была разделена на переселенческие районы: Тургайско-Уральский, Семипалатинский, Сырдарьинский, Семиреченский. Были созданы Переселенческие управления, выявляющие «излишки» земель для создания «переселенческого фонда». Каждая казахская семья имела право на пользование земельным наделом в 15 десятин, вся остальная земля переходила в общественный земельный фонд, управляемый Министерством государственной собственности.
4.Причина поевление аграрного движения в том что у казахов не было место что бы гонять с кот и было решено заняться аграномией
5.В начале ХХ века
6.Это гонять скот агрономи и заводы фабрики
7.Собрание разных кружков и митинги
Напевно, в сучасному світі дуже складно буде знайти людину, який би ніколи не чув імені Генрі Форда. Історія успіху цієї людини настільки захоплююча, що про неї писав один історик і теоретик менеджменту.
Американський інженер, що став чудовим винахідником і неперевершеним управлінцем зміг створити підприємство, якої донині випускає одні з кращих машин в усьому світі. Цей промисловець став засновником компанії «Ford Motor Company».
Він вважається батьком автомобільної промисловості Сполучених Штатів Америки, і відомий всім як талановитий організатор поточно-конвеєрного виробництва.
Майбутній інженер, Генрі Форд, був сином мічиганського фермера, який емігрував з Ірландії. Народився він 30 липня 1863 року, і з самого дитинства був нелюбим батьком.
Той вважав, що маленький Генрі веде себе зовсім не так, як личить поводитися маленькому мешканцю ферми. Батько вважав хлопчика квіточкою і ледарем, адже Генрі вів себе як принц. Звичайно, малюк виконував всі накази, але робив це з явним небажанням. Відчуваючи ненависть до курей, корів і всьому, що з цим пов’язано, Генрі постійно думав про те, як організувати все це іншими .