М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dron1131
dron1131
06.06.2020 16:54 •  История

Навіщо суспільству мати історичну пам'ять? нада на сьогодні до іть

👇
Ответ:
rud5001
rud5001
06.06.2020

Тому що що кожна країна гордилася своїм героєм своїм правителем який хотів щоб його країна як ів політичному плані так і в економічному мала свою культуру свою мову і кожен житель пишався бо він вкладає частину до

4,6(41 оценок)
Ответ:
sergey260
sergey260
06.06.2020
Без історичної пам'яті неможливе відтворення історії суспільства. Вона є успадкуванням минулого досвіду, що опредметнюється у відповідних культурних формах (традиціях, пам'ятках, мемуарах тощо), а також існує у вигляді історичної свідомості народу. Одним із її виявів є спогади учасників історичних подій, їхні усні перекази, письмові свідчення. Своєрідним арсеналом історичної пам'яті є архіви, музеї, бібліотеки. Пам'ять, свідомість, історія взаємозумовлені і взаємозалежні. За своєю суттю пам'ять емоційна, особистісно забарвлена, здатна до містифікацій, що зумовлює можливість її деформацій (зокрема й цілеспрямованими зусиллями зацікавлених соціальних груп)
4,7(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
pyataevadasha
pyataevadasha
06.06.2020

1. Развивающаяся аграрно-индустриальная страна с развитой промышленностью, входит в десятку стран по объёму ВВП. За годы независимого развития Индия проделала огромный путь в экономике.

2. Религия в Индии. В Индии 80 % населения исповедуют индуизм. Вторая распространённая религия — это ислам около 13 % последователей. В Индии зародились и существуют буддизм, джайнизм и сикхизм. 2 % населения исповедуют христианство. С Индией также связаны иудаизм и зороастризм, в стране эти религии имеют по несколько десятков тысяч последователей.

3. Так, применительно в Античности такой единицей можно считать полис, современный Западу  капитал ,или владеющий им социальный индивид, для исламской цивилизации  племя, японской  клан и т.д. Для Индии с древнейших времён.

4. Колониальная Индия имела двухуровневую систему управления. На нижнем уровне была предоставлена свобода действий местным феодалам , раджам, а на верхнем уровне управляли британские губернаторы. Сначала  губернаторы были сотрудниками частной Ост-Индской компании и  затем в 1874 году компания была упразднена и заменена государственным наместничеством.

Объяснение:

4,8(2 оценок)
Ответ:
Гена102
Гена102
06.06.2020
Найбільший розквіт Київської Русі було під час правління великого князя Київського з династії Рюриковичів – Ярослава Володимировича, більш відомого як Ярослав Мудрий.
Свою успішну зовнішню політику Ярослав Мудрий  ґрунтував не тільки на застосуванні збройних сил та зброї, а на дипломатичній діяльності. Вона, в свою чергу, міцно спиралась на династичні родинні зв’язки та шлюби – його діти та близькі родичі вступали в шлюб з першими особами (правителями) інших країн.

Так, наприклад, довга трирічна війна Київської Русі з Візантією завершилася примиренням та шлюбом сина Ярослава Володимировича  Всеволода з донькою імператора візантійського Костянтина ІХ Мономаха – Анастасією. Пізніше їхній син, онук Ярослава, Володимир Всеволодович, успадкує від візантійського діда своє прізвисько Мономах. Що стосується самої особистості Ярослава, то він мав шлюб з донькою шведського короля . Син норвезького короля на ім’я Гарольд Сміливий одружився з донькою Ярослава Єлизаветою. Інша дочка мудрого правителя, Анастасія Ярославна, стала дружиною угорського короля Андріана І. Освічена та талановита донька  Анна вийшла заміж за французького короля  Генріха І та після його смерті деякий час мудро управляла країною.

Польський король Казимир І Відновлювач також мав родинні зв’язки з Ярославом Мудрим – він був одружений на сестрі київського князя – Марії-Доброгніві. Династичні стосунки правитель Київської Русі  мав також і з Німеччиною.

Давньоруська державність зробила великий крок вперед за часів Ярослава, знаходилась на вершині свого розквіту. Завершилося державне будівництво, зміцніла структура держави, посилилась її військова міць. Русь отримала письмове законодавство, досягла значних успіхів у зовнішній політиці.
4,5(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ