М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Людочка13
Людочка13
04.01.2020 15:39 •  История

1. Доказать, что а) Хеттское царство
б) Ассирия
в) Персидское государство
превратились в мощные державы

👇
Ответ:
vddrobysheva
vddrobysheva
04.01.2020
Ассирия,так как она самая большая ,благодаря этому правитель смог превратить Ассирию в самую мощную державу
4,7(99 оценок)
Ответ:
ksusa8613
ksusa8613
04.01.2020

б) Ассирия

4,7(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sergei66284
sergei66284
04.01.2020

Объяснение:

30-х років XII ст. давньоруське ранньофеодальне суспільство вступає в період розвинутого феодалізму, який триває приблизно до середини XVII ст. Протягом цього часу феодальні відносини досягають своєї зрілості, а феодалізм як формація реалізує всі закладені в ньому можливості прогресу. Зростає велика приватна земельна власність. Відбуваються консолідація і юридичне оформлення панівного класу в привілейовані стани. Посилюється роль міст як осередків ремесла і торгівлі, що у свою чергу значною мірою сприяє дальшому розвиткові товарного виробництва.

В умовах розвинутого феодалізму власність на землю набувала ієрархічного характеру, а ієрархія монопольних власників виступала як асоціація, спрямована проти пригнобленого класу виробників.

Потреба закріплення й охорони монопольної власності класу феодалів на землю та здійснення позаекономічного примусу щодо залежного селянства зумовлювали феодально-ієрархічну структуру землеволодіння. Усі землевласники були взаємозв'язані військово-службовими зобов'язаннями — васалітетом. Останній являв собою систему організації панівного класу й базувався на особистій залежності одного феодала від іншого. В основі правових відносин між ними лежали землевласницькі стосунки. Глава феодальної держави (король або великий князь) виступав як верховний сеньйор (сюзерен). Великі феодали, удільні князі чи найбільші бояри — васали верховного сеньйора — одержували від нього землі й служили йому, будучи самі сеньйорами дрібніших феодалів і надаючи їм землі з умовою відбування військової служби. Так створювалась феодальна ієрархія, увесь тягар якої лежав на плечах трудового народу. За до системи феодального васалітету, яка грунтувалася на експлуатації народних мас, панівний клас тримав у залежності все населення держави, хоча форми цієї залежності і тягар феодальних повинностей не були однаковими для різних суспільних груп.

4,4(50 оценок)
Ответ:

Пётр Гаврилов#[2],

Флаг СССР капитан Иван Зубачёв #,

Флаг СССР полковой комиссар Ефим Фомин †,

Флаг СССР лейтенант Андрей Кижеватов †

Оборо́на Бре́стской кре́пости в ию́не 1941 го́да — оборонительные боевые действия подразделений Рабоче-крестьянской Красной армии (РККА) Вооружённых сил СССР против наступающих войск нацистской Германии, проходившие в районе Брестской крепости и в черте города Бреста. Является одним из первых сражений Великой Отечественной войны[9][10][11][12].

Объяснение:

взял из вики если надо сократи

4,6(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ