М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
visokolova
visokolova
14.12.2022 01:19 •  История

АОВАОВО Задание № 1 «Правда-ложь» (Пишем номер предложения. Если выделенное слово (словосочетание) соответствует смыслу, т.е «правда» - ставим «+», если «ложь» -ставим «–» и пишем правильный ответ) -

1. Автор «Устава о сибирских киргизах» П.К.Эссен

2. Автор «Устава об оренбургских киргизах» П.К.Эссен

3. Младший жуз делился по реформе 1824 г на Западную, Южную и Восточную части

4. После проведения реформ Казахстан превращался в колонию Российской империи, чего не было в условиях подданства.

5. Выборы волостных управителе привели к появлению взяточничества, подкупов.

👇
Ответ:
Levkoi
Levkoi
14.12.2022

1. + правда 2. + правда 3. - ложь 4. + правда 5. + правда

4,4(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
дангалах
дангалах
14.12.2022

Рання біографія Бартоломео Діаша практично невідома через його неясного походження. Він народився приблизно у 1550 році. Майбутньому мореплавцю пощастило отримати освіту в Лісабонському університеті. У головній португальської обителі знань Бартоломео Діаш вивчав математику та астрономію. Ці науки були головними прикладними дисциплінами для моряків. Тому не дивно, що молодий чоловік зв'язав своє життя з подорожами.  

Друга половина XV сторіччя була чудовим часом для того, щоб стати мореплавцем. Бартоломео Діаш опинився в першому європейському покоління, якому судилося почати відкривати далекі країни. До цього в уявленнях католиків світ обмежувався їх континентом і ще двома частинами світу – Африкою і Азією.

4,7(14 оценок)
Ответ:
fukk123Q
fukk123Q
14.12.2022
Становище православної церкви в XVI столітті

Через те що Україна перебували у складі католицькою Польщі, влада якої поширювала, власне, католицтво за до мереж колегій і друкарень, становище Української православної церкви було вкрай складним.

Теж нелегкими були і зовнішні фактори для Української православної церкви.
В 1453 році Константинополь був захоплений турками-османами, отже, була втрачена можливість впливати на православну церкву з боку Візантії, що була теж православною.
В 1589 році Московський Патріархат був визнаний Константинопольським Патріархатом, надання його главі титулу Патріарха Московського та всієї Русі, що занепокоїло українських церковних діячів.

З ці всі вище згадані аспектами все частіше підштовхували українських церковних діячів до об'єднання з римо-католицькою церквою, яке відбулося в 1596 році.

Проте почали формуватися національно-релігійні громадські об'єднання міщан при православних церквах, які називалися братствами. Братчики, тобто члени об'єднання, розгорнули широку культурно-просвітницьку діяльність: створювалися бібліотеки, відкривалися друкарні та школи. Також вони забезпечували храми книжками, іконами, свічками тощо.

Отже, не дивлячись на всі труднощі, які з'явилися перед Українською православною церквою, її народ, тобто українці, змогли зберегти свою віру, несучи її крізь віки.
4,4(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ