М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
SeamCard
SeamCard
11.09.2022 17:19 •  История

Міні твір Що в житі людини найцінніше!

👇
Ответ:
den536
den536
11.09.2022

Відповідь:

Пояснення:

У кожного в житті є свої речі чи люди, без яких не уявляєш свого життя. Для одного — це гроші, для іншого — близькі люди. Для мене найбільш цінним у житті є мої батьки, найрідніші люди. Саме вони від щирого серця бажають нам усього найкращого. Сенс батьківського життя — їхні діти.

Є багато прикладів з літератури, котрі доводять важливість батьків у житті кожного. Багато героїв відомих українських творів вбачать найціннішим скарбом свого життя батька й матір. Чудовим прикладом є й Маруся з однойменної повісті Григорія Квітки-Основ’яненка. Дівчина з дитинства росла в любові й злагоді. Автор використовує пестливі слова, аби краще підкреслити ніжність дівчини, з якою вона ставилася до батьків.

Не можу не згадати відомої драми українського письменника Івана Котляревського «Наталка Полтавка». Головна героїня твору — звичайна селянська дівчина. Для неї найголовнішою в житті є її матір Терпелиха. Наталка залишилася без батька, тому дуже цінувала матусю, була готова на все заради неї. З самого дитинства дівчинка росла доброю, скромною, чесною, богомільною, працьовитою: «Золото — не дівка!. Окрім того, що красива, розумна, моторна і до всякого діла дотепна — яке в неї добре серце, як вона поважає матір свою, шанує всіх старших за себе, яка трудяща, яка рукодільниця, що й себе, й матір на світі держить». Після смерті батька вона почала ще більше допомагати матері. Саме заради найріднішої жінки Наталка готова була вийти заміж за нелюба. Дівчина дуже цінула матір, не хотіла, щоб Терпелиха хвилювалася за неї. Усі односельчани дивувалися її відданості батькам. Дівчина готова була йти на самопожертву заради своїх найрідніших людей: «Я покоряюсь вашій волі і для вас за першого жениха, вам угодного, піду заміж; перенесу своє горе, забуду Петра і не буду ніколи плакати». Дякувати Богу, що Петро, коханий Наталки, знайшов її, і Возний поступився хлопцеві. Інакше, дівчині довелося б усе життя провести з нелюбом.

Також не можу не згадати роман «Хіба ревуть воли, як ясла повні» видатного українського письменника Панаса Мирного. У своєму творі він описує життя Чіпки Варениченка. Доля сільського хлопця була, м’яко кажучи, страшною. Комплекси дитинства дуже негативно впливали на долю хлопця. На жаль, з дитинства Варениченко був жорстоким, злим, ображеним на всіх. Я думаю, що лагідність, ніжність, розуміння, щирість матері до б хлопчику стати достойною людиною. Чіпці просто не було до кого горнутися, він не розумів цінності батьків.

Також не можу не згадати про Хюррем з повісті «Роксоляна» Осипа Назарука. Автор розповідає про українську дівчину, котра потрапила до Османської імперії й стала дружиною величного султана Сулеймана. Уже будучи поважною жінкою в Туреччині, вона не забувала про свою Батьківщину, зокрема про своїх батьків. Роксоляна переймалася життям своїх батька й матері, тому протягом майже сорока років на Україну не нападала Османська імперія. Хюррем цінувала своїх батьків, хоч і була дуже далеко від них.

Отже, тільки батьки є надійною опорою в житті кожного. Вона відіграють важливу роль, захищають від будь-яких життєвих негараздів. Найголовніше те, що саме ці люди з самого дитинства дарують нам почуття спокою, затишку, ніжності. Ніхто, окрім матусі, не зрозуміє краще й не підтримає. Ніхто, окрім татуся, не захистить і не дасть кращу пораду. Цінуймо наших батьків!

4,7(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
elenarum18
elenarum18
11.09.2022

Саки (племена) - были группой кочевых и полукочевых иранских народов, которые, исторически, населяли северную и восточную евразийскую степь и бассейн Тарима. Хотя саки тесно связаны между собой, их следует отличать от скифов Понтийской степи; но они являются частью более широких скифских культур.  

Сакские захоронения свидетельствуют о том, что их культура была развита. Во-первых, захоронения уже говорят нам о религиозности населения. Более того, то, что находили в сакских захоронениях, а именно предметы первой необходимости, ценности, украшения, говорят нам о том, что они верили в жизнь после смерти. Фактически, они пытались, через качественное захоронение, обеспечить хорошую загробную жизнь для умершего человека. Во-вторых, захоронения, а именно то, что в них находили археологи, свидетельствуют о развитии ремесла в этом народе – плавки металлов, ковки, изготовления ювелирных украшений, изготовления тканей и пошив одежд. То есть, это нам показывает, что сакское общество было поделено на социальные группы по имущественному признаку. Чем богаче было сословие, тем большее количество дорогих одежд (из дорого материала) и ювелирных украшений можно было найти в местах древних захоронений.  

4,6(47 оценок)
Ответ:
aliskylivar
aliskylivar
11.09.2022
В Древнем Египте мне живется очень хорошо здесь хорошо кормят питают. Я работаю на земледельца, здесь неподалеку строить пирамиды храм для нашего Великого вождя. Земля где я капаю Хороша но только есть одно но то что здесь воды очень мало везде неподалеку одни пески пустыни также на этот пирамиду строить могут такие разные люди а дети до взрослых кормят Там очень хорошо дают квас и хлеб там же где я работаю земледелие земледелие щик мне это работа очень по душе Также мне расплачиваются к примеру Я заработал вырастил к примеру деревца иная и собрал урожай с него 500 - 500 яблок хозяин берет к примеру 600 ом не отдаёт 400 так как у нас Денег очень мало расплачиваемся вот так.
Как-то так.
4,8(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ