М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
арллтссрдз
арллтссрдз
20.05.2022 21:42 •  История

9.Встановіть відповідність між датами і подіями Великих географічних відкриттів. 1) 1486—1488 рр.; 2) 1492—1493 рр.; 3) 1497—1499 рр.; 4) 1519-1522 рр. А. відкриття морського шляху до Індії Васко да Гамою; Б. перша навколосвітня подорож і відкриття західного шляху до Індії; В. відкриття південного шляху до Індійського океану Бартоломеу Діашем; Г. четверта подорож Христофора Колумба; Д. перша подорож Христофора Колумба. твердженні є

👇
Ответ:

.Установите соответствие между датами и событиями Великих географических открытий. 1) 1486-1488 гг.; 2) 1492-1493 гг.; 3) 1497-1499 гг.; 4) 1519-1522 гг.

1. португальский мореплаватель Бартоломеу Диаш открыл Мыс Доброй Надежды

2.Целью первой испанской экспедиции, руководимой Христофором Колумбом, был поиск кратчайшего морского пути в Индию.

3.Васко да Гама достиг индийского порта Каликут, обогнув Африку. Впервые был открыт путь на Восток через Индийский океан

4. Первое кругосветное плавание

4,8(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Еденарог
Еденарог
20.05.2022

Первым следует упомянуть Ра, бога Солнца, отвечавшего за то, что каждый день восходит Солнце. Он также отвечал и за дождь, потому что небо во всем подчинялось ему. Ра имел голову орла, а над его головой крепился символ Солнца.

Следующим можно поставить Осириса, который следил за миром мертвых и подземным миром. Он считался королем среди других Богов, и отвечал также за здоровье фараона и страны в целом.

Гор был сыном Осириса и Исиды, и в его обязанности входила защита мира от злых Богов. Он имел голову сокола и по мифам видно, что он много раз выступал защитником.

Анубиса, который судил души умерших и определял их будущее, можно также назвать Богом мертвых, но его роль была немного другой, чем у Осириса. Осирис следил за порядком в мире мертвых, а Анубис решал, кто и куда попадет после смерти. У него была голова шакала. Ему во многом Тот, бог мудрости, который научил людей читать и писать, а Богам в подсчетах. Считается, что первые папирусные книги написал именно он.

Птах был Богом, отвечавшим за строительство и ремесло, и он научил людей строить, возделывать землю и многому другому.

Исида была женой Осириса, и в ее обязанности входило здоровье людей и защита детей. Ей молились те, кто хотел быть здоровым и поскорее выздороветь.

Было еще много других божеств у Египтян, но их значимость была меньше.

4,4(19 оценок)
Ответ:
cfxdcvbnm
cfxdcvbnm
20.05.2022

Відповідь:

ІІ та IV Думи

З червня 1907 р. Микола II видав новий виборчий закон, який забезпечував цілковиту перевагу в новому складі Думи поміщикам і представникам буржуазії. У III і IV Думах офіційно українських фракцій не було. Причиною цього став антидемократичний виборчий закон, прийнятий урядом П. Столипіна, репресивна політика центральної та місцевої адміністрації щодо всіх демократичних, національних партій, тиск на виборців під час голосування. Серед депутатського корпусу 29 депутатів чітко позиціонували себе як захисники національних інтересів України. Однак такої кількості виявилося замало для створення у Державній Думі самостійної української фракції.

Однак, існувала неформальна група українських депутатів. А на засіданнях III і IV Дум обговорювалися питання про українську мову і виділення Холмщини в окрему російську губернію. В III Думу за підписом 37 депутатів було подано законопроект про запровадження української мови у початковій школі паралельно з російською, видання підручників та книжок з урахуванням українських умов, використання української мови в сільських судах. Проте він не був прийнятий. У лютому 1914 р. у доповіді міністру внутрішніх справ полтавський губернатор Багговут рекомендував залучати в українських губерніях на посади вчителів, інспекторів, ректорів, священиків тільки великоросів; звільняти з посади усякого вчителя, який виявляє прихильність до українського; субсидувати газети в Києві, Харкові, Полтаві, Катеринославі для боротьби проти українців; викорінювати використання назв «Україна», «український», доводити, що «Україна» — це окраїна держави в минулі часи тощо.

Для посилення антипольської та антиукраїнської політики III Дума прийняла закон про виділення Холмщини. Ним передбачалось територію з українським населенням відокремити в губернію. На думку авторів проекту, цей крок підривав польський вплив і полегшував асиміляторську політику російського уряду щодо українців.

В Четвертій Думі існувала група українських депутатів, одним з лобістів якої був Михайло Родзянко. На захист українців виступили представники різних політичних сил, зокрема конституційний демократ П. Милюков, трудовик В. Дзюбинський, соціал-демократ Г. Петровський. Було порушене питання про автономію України, яке здобуло підтримку з боку відомих політичних діячів, депутатів О. Керенського, П. Милюкова, Г. Петровського, А. Шингарьова. Професор С. Іванов вимагав заснування українознавчих кафедр в університетах, а єпископ Никон — введення української мови у школах.

4,4(60 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ