1.Одним із головних положень Декларації було положення про громадянство. Проголошувалося, що Україна має своє громадянство, де «всі громадяни рівні перед законом, незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, релігійних переконань.
2.Декларація проголошувала економічну самостійність України. У документі підкреслювалося намір створити банківську, цінову, фінансову, митну та податкову системи, сформувати державний бюджет, а при необхідності ввести власну грошову одиницю.
3.Декларація визнавала самостійність республіки у вирішенні питань науки, освіти, культурного і духовного розвитку української нації.
4.Україна проголошувала свій намір стати в майбутньому постійно нейтральною державою, яка не буде брати участі у військових блоках і зобов'язується дотримуватися трьох неядерних принципів: не застосовувати, не виробляти і не набувати ядерної зброї.
5.Декларація проголошувала право України безпосередньо реалізувати відносини з іншими державами, укладати з ними договори, обмінюватися дипломатичними, консульськими, торговельними представництвами.
В середине Х века князь Мешко I, правивший несколькими западнославянскими племенами, решил укрепить свою власть: он принял христианство латинского обряда и женился на Дубравке, принцессе Богемии. Это считается символическим началом польской государственности. Польша стала христианской страной, присоединилась к западной культуре и перешла под покровительство папы. Сын Мешко, Болеслав I Храбрый, завершил процесс образования страны, завоевав немалую территорию и распространив христианство среди тех, кого не смог крестить его отец. За свои заслуги Болеслав получил трон, став первым королем в польской истории. Это произошло всего за несколько лет до его смерти, тем не менее в 1025 году Польша стала королевством.
Объяснение: Надеюсь что это