М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
omararu2006
omararu2006
12.07.2021 20:49 •  История

2. Укажи верные неверные утверждения. Утверждения +/- 1)В 1882 г. Было создано Степное генерал-губернаторство 2)В Степное генерал-губернаторство вошли Акмолинская, Семипалатинская и Семиреченская области. 3)1886 г. российский император Александр I подписал указ об управлении Туркестанским краем. 4)Центром Туркестанского генерал- губернаторства по-прежнему оставался г. Омск 5)Для переселения крестьян из европейской части России были сформированы переселенческие управления. 6)Существующие реформы 1867-1868 гг. изначально носили постоянный характер 7. « Положение об Управлении Туркестанским краем» вступило в силу с 12 июня 1886г.

👇
Ответ:
HeeeeelpPlz
HeeeeelpPlz
12.07.2021
ответ:ответ:1 верно ответ:1 верно 2 неверно ответ:1 верно 2 неверно 3 верноответ:1 верно 2 неверно 3 верно4верноответ:1 верно 2 неверно 3 верно4верно5 неверноответ:1 верно 2 неверно 3 верно4верно5 неверно6неверноответ:1 верно 2 неверно 3 верно4верно5 неверно6неверно7верно

Объяснение:

удачки♡♡

4,4(18 оценок)
Ответ:
BlazeBTM
BlazeBTM
12.07.2021
1 неверно
верно неверно верно верно неверно
4,8(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ananim001
Ananim001
12.07.2021

ответ:Га́й Ю́лій Це́зар (лат. Gaius Iulius Caesar; 12/13 липня 100 до н. е. — 15 березня 44 до н. е.) — давньоримський державний і політичний діяч, полководець, письменник. Римський консул (59, 48, 46, 45 і 44 до н.е), диктатор (49, 48—47 і 46—44 до н. е.), великий понтифік (з 63 до н. е.). Один із найвидатніших полководців античності. Докірнно змінив політично-суспільний і культурний ландшафт стародавнього Середземномор'я і Західної Європи. Представник римського патриціанського роду Юліїв. Народився у Римі, Римська республіка. Послідовно домігся всіх ординарних римських посад. Заробив собі ім'я на боротьбі з консервативними сенаторами оптиматами. Організував перший тріумвірат разом із Помпеєм і Крассом (60 до н. е.). Більше восьми років провів у Галльській війні (з 58 до н. е.), приєднавши до республіки Галлію, західний берег Рейну і частину Британії. Розпочав громадянську війну (49—45 до н. е.) через протистояння з Сенатом. Розбив опозицію на чолі з Помпеєм в Італії, Іспанії (двічі), Греції та Африці, а також розгромив війська їхніх союзників у Єгипті та Понті. Після перемоги став диктатором. Прийняв почесний титул «імператора», що став частиною його імені, однак відмовився від влади стародавніх римських царів. Провів ряд важливих реформ. Убитий в Римі сенаторами-заколотниками на чолі з Брутом. Його племінник Октавіан Август отримав за заповітом більшу частину спадщини і згодом став першим римським імператором.До Цезаря по-різному ставилися при житті, і ця традиція збереглася в Римській імперії: його ім'я всіляко відбілювали прихильники правителів, а опозиціонери вихваляли його жертв і змовників. Дуже популярною була особистість Цезаря в Середні століття і в Новий час. Крім політичної і військової діяльності, Цезар відомий і як літератор. Завдяки та ясності стилю, його твори вважаються класикою давньоримської літератури і використовуються при навчанні латинської мови. До імені Юлія Цезаря відносять титули кайзер і цар, а також назва сьомого місяця року (українською — липня) в багатьох європейських мовах.

Объяснение:

4,5(87 оценок)
Ответ:
trubadurov01
trubadurov01
12.07.2021

1.Віра в єдиного бога-Аллаха

2. Віра в ангелів. Склалася в ісламі на підставі коранічних уявлень. Ангели, — це істоти, які виконують веління Аллаха, охороняють рай та пекло.

3. Віра в Святе Письмо. Коран мусульмани вважають священною книгою ісламу — найвищим одкровенням.

4. Віра в пророків та посланництво Мухаммеда. Про це свідчить формула: немає Бога, крім Аллаха.

5. Віра в кінець світу та загробне життя.

6. Віра у визначення долі людини Богом.

7. Віра у воскресіння після смерті.

Усі чотири школи включені до вільної системи мусульманського права — шаріату. Мусульманське право єдине: воно не поділяється на цивільне, кримінальне, релігійне. Тісно пов'язане з релігією і визначене в своїх основних принципах авторитетами каламу, — це право передусім релігійне, яке враховує і норми звичаєвого права та адату.

4,8(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ