М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ivahinzeha475
ivahinzeha475
18.10.2020 16:56 •  История

Чем и когда закончилась борьба плебеев и патрициев?

👇
Ответ:
mobidik77
mobidik77
18.10.2020

В 287 г. закончалась борьба. Основным итогом борьбы между патрициями и плебеями была ликвидация олигархической республики патрициев как пережитка родовых отношений и создание в принципе демократического рабовладельческого государства, полиса.

4,4(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
juliajulia005
juliajulia005
18.10.2020
        На території України досліджено кількасот стоянок, віднесених до часів пізнього палеоліту. Найвідоміші з них розташовані в селах Мізині на Чернігівщині, Межиріччі на Черкащині, Добраничівці на Київщині. Знаною є і Кирилівська стоянка в Києві.
На правому березі Десни в с. Мізині на Чернігівщині було знайдено поселення давніх мисливців на мамонтів. Археологи дослідили рештки п'яти мисливських жител, місце оброблення каменю й кістки, заглиблені вогнища, заповнені кістковим вугіллям, попелом, м'ясні ями, призначені для зберігання запасів м'яса протягом зими. У поселенні давніх мисливців було виявлено рештки більш як 100 мамонтів, а також кістки північних оленів, носорогів, диких коней, вівцебиків, зубрів, ведмедів, вовків, песців, зайців, росомах. З-поміж численних знарядь праці - крем'яні різці та скребки, ножі, вістря, проколки, вироби з кістки та рогу тощо. Але найбільшу цінність мають виявлені під час розкопок витвори давніх митців: жіночі статуетки та фігурки тварин з бивнів мамонта, унікальні браслети з мамонтових кісток, оздоблені складними різьбленими орнаментами, прикраси з бивнів мамонта й черепашок. А ще було знайдено декілька великих мамонтових кісток, розмальованих червоною вохрою. На думку дослідників, використовували їх під час свят як музичні Інструменти. У поселенні, рештки якого знайдено в Мізині, люди жили 20 тис. років тому. Мешкало в ньому до 50 осіб.
4,4(43 оценок)
Ответ:
grigorievatany
grigorievatany
18.10.2020

ответ:Веймарская республика – форма германского государственного устройства в период Интербеллум с 1919 года по 1933 годы, пока к власти не пришел Адольф Гитлер. Слабость этой республики была в экономическом плане. Большое количество репарация после Первой мировой войны и международный финансовый кризис не дали в полной мере состояться этому молодому государству. В связи с этим в народе стали популярны силы, которые призывали к ревизии отношений после поражения в Великой войне. На этой волне к власти пришло НСДАП, а после смерти Гинденбурга Гитлер взял на себя функции президента, назвав себя фюрером германской нации.

Объяснение:

4,8(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ