М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
natata23081
natata23081
30.10.2020 16:26 •  История

Почему страны азии переживали кризисные явления во всех сферах жизни общества в 17-18 вв.?

👇
Ответ:
iskakova2000
iskakova2000
30.10.2020

при определении периодизации всемирной середину xvii в. ( буржуазная революция) принято считать рубежом между средними веками и новым временем, между феодальной и капиталистической эпохами человечества. периодизация же отдельных стран не всегда совпадает с ней, имеет свои особенности. только в середина

xvii в. явилась рубежом между феодальным и капиталистическим ее национальной . во франции таким рубежом стала буржуазная революция конца xviii в., в россии — реформа 1861 г. и т. д.

4,6(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zorynastya
zorynastya
30.10.2020
  Новоассирийская держава (750-620 года до н.э.) считалась первой в истории человечества империей.
      Ассирийские завоеватели отличались неимоверной жестокостью к побеждённым и тем самым поставили против себя весь ближний (Передний Восток). Их столицу Ниневию часто и продолжительно проклинали иудейские пророки (вероятное, эти проклятия и сработали),  Ниневия была стёрта с лица земли Вавилонией, которая заключила союз с Мидией в 612 г до н.э.  Ассирийская держава перестала существовать.

(((Однако сама Ассирия в античные времена, как ни странно, не исчезла. Вскоре появилось новоассирийское царство Адибена, просуществовавшее ещё едва не тысячелетие)))
4,5(93 оценок)
Ответ:
asflower
asflower
30.10.2020

ответ: перший професійний український театр. Його було відкрито 1882 року в Єлисаветграді, і в цей рік український театр відокремився від польського та російського. Засновником театру був Марко Лукич Кропивницький, що володів усіма театральними професіями. Після нього найдіяльнішим був Микола Карпович Садовський, що боровся за українське слово та український театр за часів їх заборони.

Із Театром корифеїв також пов'язані імена М. Заньковецької, П. Саксаганського.

Стиль синкретичного театру, що поєднував драматичне й комедійне дійство з музичними, вокальними сценами, включаючи хорові й танцювальні ансамблі, вражав суто народною свіжістю й неподібністю до жодного існуючого театру.

В 1901 у Києві вийшла книга «Корифеи украинской сцены», яку через цензуру, написали анонімно провідні українські інтелектуали. У ній Марка Кропивницького, Михайла Старицького, Івана Тобілевича та інших уперше назвали корифеямиукраїнського театру. Цей дещо поетичний термін став нерозривним з театром.

У 1881 році після довгих років боротьби корифеїв українці одержали можливість ставити вистави українською мовою. При всіх обмеженнях і умовностях (перед кожною українською виставою мусила відбутися російська) цей крок міністерства внутрішніх справ все-таки легалізував український театр.

У 1885 році єдина досі театральна трупа розділилася: Марко Кропивницький зі своїми акторами відокремився від Михайла Старицького і його прихильників. Обидва колективи відразу ж почали самостійне творче життя.

Скрізь, де українські актори давали вистави, вони мали незмінний успіх.

1907 р. Миколі Карповичу Садовському вдалося відкрити в Києві постійний Український театр.

У репертуарі театру були такі вистави, як «Запорожець за Дунаєм», «Продана наречена», «Галька», «Катерина», «Енеїда» Котляревського. Сміливою перемогою стала постановка українською мовою «Ревізора» Гоголя.

Микола Садовський зробив свій стаціонарний театр по-справжньому народним не тільки в репертуарі, але й у доступності його відвідування. Ціни на квитки були значно нижчими за інші київські театри.

Театр Садовського проіснував сім років, до початку Першої світової війни (1914 рік), коли владою було закрито не тільки театр, а й усі українські газети, журнали, книгарні.

Объяснение:

4,5(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ