М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
W1LDOR
W1LDOR
30.10.2021 15:56 •  История

Что жители древних афин называли акрополем

👇
Ответ:
вика3879
вика3879
30.10.2021
большая сложенная известняком скала, возвышающаяся над окружающим городом на 70-80 м, с почти плоской площадкой наверху и крутыми склонами со всех сторон, кроме западной. С древних времен это было естественное убежище окрестных жителей в случае вражеских набегов.
4,4(30 оценок)
Ответ:
sofia308
sofia308
30.10.2021
Считается место поклонения богам
4,7(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
KPY3
KPY3
30.10.2021
1-У эсеров была большая поддержкой крестьянства, их идеи были ближе.
2-Народ больше не верил в Учередительное собрание.
4-Установление контроля и учета за производством и производимые продукты.Достижения прогресса научно-технического и научной огранизации труда, укрепление дисциплины труда, развите тяжелой промышленности, и т.д.
5- ●Гражданские права(место жительства, свобода слова, печати, т.п)
    ●Закреплялось  федеративное устройство страны и её название-Российская Социалистическая Федеративная Советская  Республика(РСФСР)
    ●Высшим органом власти признавался Всероссийский съезд Советом, а в промежутках-избранный им ВЦИК  
4,6(100 оценок)
Ответ:
Anakina1
Anakina1
30.10.2021

Характерною рисою 15-літнього гетьманування Івана Самойловича було його прагнення створити аристократичну державу з міцною гетьманською владою. Шлях до здійснення своєї мети він убачав в обмеженні права козацьких низів втручатися в державні справи. Саме тому Самойлович припинив скликання Генеральної військової ради, а всі державні справи вирішував зі Старшинською радою. Формуванню аристократії сприяло започатковане Самойловичем бунчукове товариство. То була особлива привілейована група козацької еліти, до складу якої входили сини старшини. Бунчукові товариші, перебуваючи в гетьманському оточенні, з юнацьких років готувалися обійняти керівні військові та адміністративні посади. Самойлович обстоював старшинські інтереси, сприяв зростанню старшинського землеволодіння. Усупереч намаганням старшини й Конотопським статтям, для забезпечення порядку в Гетьманщині він утримував наймане (компанійське та сердюцьке) військо, а з часом сформував іще кілька охочих полків. Як і деякі його попередники, прагнув закріпити спадковість гетьманської влади. Тут гетьман дбав про своїх синів, яким надавав найвпливовіші посади в гетьманському уряді та великі маєтності. Самойлович рішуче протидіяв спробам запорожців здобути політичну окреміш- ність, намагався прилучити під свою булаву Правобережну Україну, не випускав з уваги й західноукраїнські землі.

Объяснение:

У зовнішній політиці Самойлович орієнтувався на Москву та вороже ставився до Польщі й Туреччини, був противником московсько-польської згоди на основі поділу України. Водночас прагнув порозуміння Московської держави й Гетьманщини з Туреччиною та Кримом.

4,6(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ