М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nadir7207
nadir7207
03.02.2022 01:51 •  История

Дайте объяснение понятию "модерная нация-"

👇
Ответ:
zarruxu
zarruxu
03.02.2022
Изменение в соответствии с требованием современности: придание современного характера чему либо, при к современным взглядам, идеям, потребностям.
4,7(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
galinadik84
galinadik84
03.02.2022

1А2Б3В4Б5Б6Б7Б8БГ9А

Объяснение:

10.За 10 км західніше селища Котельви на правому березі Ворскли, поряд з селом Більськом знаходяться залишки найбільшого поселення Європи доби раннього заліза — Більське городище VІІ — ІІІ ст. до н. е. Городище розташоване у межиріччі Ворскли та її притоки Сухої Груні в межах Котелевського, Зіньківського районів Полтавської області і Охтирського району Сумської області. Територія Великого Більського городища — це комплекс трьох укріплень: Західного, Східного та найбільш пізнішого Куземинського. Всі вони об’єднані рукотворним земляним валом довжиною понад 30 км і заввишки іноді до 7 м. Загальна площа Більського городища понад 4,5 тис. га.. За однією з версій Більське Городище називають містом Гелон, що згадує батько історії Геродот, маючи його за столицю стародавньої Скіфії.

11.Сармати

12.Як вже згадувалося, легенда про походження сарматів, викладена Геродотом, свідчила, що сармати починають свій рід від фантастичних амазонок, що виходили заміж за скіфських юнаків. Згідно з цією ж легендою, жінки так і не змогли остаточно опанувати мову своїх чоловіків, «тому савромати розмовляють скіфською мовою, але спрадавна спотвореною». Також грецький історик зазначав, що їхні жінки «їздять верхи на полювання з чоловіками і без них, виходять на війну і носять однаковий з чоловіками одяг… жодна дівчина не виходить заміж, поки не вб'є ворога». Псевдо-Гіппократ (470—356 рр. до н. е.), також повідомляв, що сарматки їздять верхи, стріляють з лука і кидають дротики, і додавав: «Вони не виходять заміж, поки не вб'ють трьох ворогів», але після заміжжя «припиняють їздити верхи, доки не з'явиться необхідність у загальному поході»

4,8(31 оценок)
Ответ:
Aleks0528
Aleks0528
03.02.2022

Развитие и становление этических и нравственных понятий у предков современных казахов происходило постепенно, на протяжении веков. 1)С детских лет у казахов формировалось и воспитывалось уважение к старшим, что являлось естественным ответом на заботу родителей.2) Обращение к старшим допускалось только на «Вы», но это нисколько не отдаляло детей от родителей.3)Одна из самых известных черт казахского народа — это гостеприимность.4)Одной из ведущих семейных традиций у казахов является знание своей родословной, своего генеалогического древа (шежире.5)Как и многим другим народам, казахам издавна было известно о вреде межродственных браков, ведущих к появлению неполноценных браков.6)Казахский народ имеет множество прекрасных и самобытных этнических обрядов и торжеств, связанных с молодежью: выбор невесты, сватовство.7)Брачный союз у казахов считался священным и должен был быть нерушимым.8)Юноши и девушки одного рода считали и называли друг друга братьями и сестрами, что установлению гармоничных взаимоотношений.

Объяснение:

мне кажется как-то так...

4,7(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ