М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Leo100Danik1
Leo100Danik1
02.01.2021 20:51 •  История

Решить 1. 1 век до н.э. начался в 100 году до н.э., а закончился в 1 году до н.э. какой год быд перед 100 годом до н.э.? к какому веку он относится? какой год шел перед 30 годом до н.э.? какой год был следующим после него ? 2. какой век шел после iii(3) века до н.э. а перед ним? 3. какой год был раньше: 40 год до н.э. или 20 год до н.э.? на сколько лет раньше? 4. какой год был первым годом v(5) века до н.э.? какой год был последним в этом веке? 5.каменный век закончился около 5тысяч лет назад. в каком тысячелетии до нашей эры это был? надо быстро вас!

👇
Ответ:
DendiYT
DendiYT
02.01.2021
1)Перед 100 г. до н.э. был 101 г. до н.э. и это был последний год 2 века до н.э.Перед 30 г. до н.э. шел 31г. до н.э. , а перед ним 32 г. до н. э.
2)Перед ним был 4 век до н.э a после него 2 век до н.э
3)40 год был раньше на 60 лет
4)5 век до нашей эры - 500-400 г. до н.э.  
5)Во втором тысячелетии до н.э.
4,8(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
deadpool2478
deadpool2478
02.01.2021
Их тру­ды со­дер­жат под­роб­ное опи­са­ние от­кры­тий, сде­лан­ных му­суль­ман­ским уче­ны­ми то­го ве­ка, а так­же о ве­ли­ком вкла­де, ко­то­рый внес Ис­лам­ский мир в на­уку. Се­год­ня, ког­да ис­лам­ский мир на­хо­дит­ся на обо­чи­не ци­ви­ли­за­ции в бук­валь­ном смыс­ле это­го сло­ва мно­гие му­суль­ма­не устре­ми­ли свой взор в про­ш­лое, ко­то­рое на­сы­ще­но гран­ди­оз­ны­ми за­во­е­ва­ни­я­ми, ве­ли­ки­ми на­уч­ны­ми от­кры­ти­я­ми и дру­ги­ми до­стой­ны­ми по­хва­лы дейст­ви­я­ми му­суль­ман то­го вре­ме­ни.
4,5(73 оценок)
Ответ:
Anabella98
Anabella98
02.01.2021

Людина – головна загадка для філософського мислення. З античності і до наших днів філософи розмірковували, намагаючись пояснити, що є людина. Однак, чи наблизилися вони до її розуміння? Мабуть, кожному з великих філософів, мислителів, видатних дослідників – Сократу, І.Канту, Г.Сковороді, Ж.-П.Сартру, З.Фрейду, М.Шелеру, В.І.Вернадському, Т. де Шардену, М.Фуко, А.Печчеї  здавалося, що так. Однак з часом виявлялися нові складні проблеми. Вони стосувалися буття соціуму, впливу людини на природу в людського пізнання світу та власне себе. Ставало ясно: потрібні нові відповіді на питання «що є людина?» Тому для філософа проблема людини не застаріває та й не може застаріти.

     Отже, перше, що потрібно наголосити. Проблема людини є вічна філософська проблема. Друге, що слід відзначити, що вона цікава не лише для філософів, а й для пересічної людини, оскільки йдеться про нас самих. Нарешті, третє зауваження стосується особливості філософського осмислення людини: воно пов’язане з можливістю представити цілісну картину людини та виокремити ознаки, що закриті для нашого повсякденного досвіду.

      Пізнавати людину надзвичайно цікаво. Однак і дуже складно. Таке пов’язане зі складністю самої людини як предмету вивчення. Справа в тому, що людина водночас приналежна двом світам – природному та соціальному. Людина не може існувати без природи та поза нею. Однак особливості людини постають в соціумі. Втім людина не лише «частинка», елемент соціального світу. Вона інтелектуальна та духовна істота. Людина створила світ культури та цивілізації, поза якими не може існувати. І які не можуть існувати та розвиватися без людини – на відміну від природи. Людина адаптується до світу природи та соціуму не просто пристосовуючись до того, що є, а здатна створювати нову реальність.

Объяснение:

4,6(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ