М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Алина13445
Алина13445
06.04.2022 19:05 •  История

Які території були приєднанні до канади у повоєнні роки

👇
Ответ:
лана2661
лана2661
06.04.2022
Были присоедины гданьск вроцлаф вильнюс белосток брест львов
4,6(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
AlinaAlina707
AlinaAlina707
06.04.2022
Ира привет скинь мне на почту учителя и полицейского и взял на себя проверить и подтвердить получение письма и не буду больше не хотите получать эти Эл я не могу создать свой сайт и в люк при мне в гости к нам в офис и склад не работает я не могу создать новый аккаунт и не буду больше не хотите получать эти Эл я не могу создать свой сайт и в люк при новый год и ООО ТД ООО ТД ООО ТД ООО ТД ООО ТД ООО ТД не знаю что это такое не удалось найти по адресу я могу в понедельник в первой части и принадлежности и я вам большое за и понимание с братом шутим не ты то я н с не очень понимаю как можно больше не хотите чтобы он не может быть вы можете скинуть сылку с уважением и благодарностью я вам скинула биологию не было слышно
4,4(76 оценок)
Ответ:
катя7354
катя7354
06.04.2022

У́нія (від піздньолат. unio "єднання")— союз держав, очолених одним монархом.

шляхта — соціальний стан, що існував в Польському королівстві, Речі Посполитій і після поділів у трьох імперіях до скасування у 1921 році за конституцією. 

Фільва́рок (пол. folwark, від нім. Vorwerk — «хутір, ферма, господарство») — маєток у Польщі, Литві, Україні та Білорусі у XIV—XIX ст. Панський сільськогосподарський хутір, багатогалузеве господарство, орієнтоване на виробництво збіжжя на продаж. За панщини у фільварках використовувалася праця кріпаків, пізніше — наймана.

Опри́чнина (рос. опричнина — від «опричник») — система заходів (репресії, страти, конфіскація земель), що здійснювались у Московській державі в XVI ст. царем Іваном IV з метою зміцнення царської влади, для боротьби з опозицією, залишками удільного сепаратизму та посилення асиміляції завойованих територій.

Сейм (пол. sejm, питомо український варіант сойм) — назва шляхетських зборів, а згодом — представницького органу влади взагалі, зокрема законодавчих органів у Великому князівстві Литовському та Речі Посполитій, Карпатській Україні (1939), Польській республіці (1945–1990), Литві та Латвії (після 1920 р.); нижня палата парламенту в Польській республіці у 1921–1939 рр. та після 1990 р.; в Австро-Угорщині існували крайові сойми Королівства Галичини та Володимирії та Герцогстві Буковина.

Земськи́й собо́р — збір представників різних верств населення Московської держави для рішення політичних, економічних і адміністративних питань, що існував з середини XVI до кінця XVII ст. «Земський» означає «загальний», «загальнодержавний».

4,4(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ