М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Iilya9330
Iilya9330
09.10.2022 07:06 •  История

Что объединяет православную и католическую церковь?

👇
Ответ:
Chelovechena1
Chelovechena1
09.10.2022
В 1054 году Папа Римский предал Патриарха Константинопольскогго и разделилась церковь
У них нет нечего одиннакового 
4,4(2 оценок)
Ответ:
korolevandrej48
korolevandrej48
09.10.2022
Православную и Католическую церковь обьединяет одна вера христианская и Бог Исус Христос 
4,6(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Jimitapark8
Jimitapark8
09.10.2022

1.Соло́мбальская верфь — судостроительное предприятие, созданное по личному повелению Петра I на острове Соломбала вблизи Архангельска осенью 1693 года.

2.67(Незнаю точно)

3.Голландские корабли привлекали императора своей внушительностью, они стали импульсом для создания морского флота. Здесь и костюм Петра, который рассказывает историю его путешествия в Голландию, где он обучался корабельному делу и был подмастерьем.

4.Подготовка для Военно-Морского Флота высококвалифицированных военно-медицинских кадров, имеющих глубокие знания и практические навыки по специальности

4,5(30 оценок)
Ответ:
mlgcuca
mlgcuca
09.10.2022

У другій половині XVI-середині XVII в козацькі дипломати були відомі по всій. Європа. У складному переплетенні міжнародних подій того часу вони зуміли знайти своє місце і відігравали важливу роль у ви ірішенні багатьох життєво важливих питань: вплив українського козацтва, його дипломатії, особливо позначився за часів видатного державного діяча, воєначальника і дипломата. БХмельницькогого.

Дипломатична служба козацтва, на відміну від інших держав, була перш провідником інтересів народу в боротьбі за національне і соціальне звільнення з-під гніту іноземного поневолення. Формуючись одночасно з розвитком запорозького козацтва, вона готувала ґрунт для процесу української державності, що викристалізувалося в ході. Визвольної війни 1648-1654 рр.в. Гетьманщині - саме ту форму політичної автономії, яка залишилась життєздатною протягом понад століття.

Визвольна війна українського народу стала важливою подією в політичному житті. Європи середини XVII ст.до 1654 р Гетьман успішно протидіяв заходам польської дипломатії в. Бахчисараї,. Стамбулі, зумів пар ралізувати наміри. Варшави зіштовхнути Україну з Росією, домігся визнання Української держави як суб'єкта міжнародних відносин. Гетьман налагодив зв'язки з представниками. Росія,. Крим,. Туреччина,. Польща,. Т рансильвании,. Молдова. Згодом уряд. БХмельницького визнала. Венеція,. Швеція та інші держави. Він розумів всю згубність для визвольної війни військово-політичного союзу. Польщі С. Кримом, тому, незважаючи на п ідступну політику хана, доклав максимум зусиль, щоб запобігти створенню і зберегти союзницькі відносини з ханством. Доба гетьмана. БХмельницького була яскравим проявом філігранної української дипломатії з її над зусиллями утвердити Україну в балто-чорноморському геополітичному просторі як супердержаву.

Перша коаліція, яку організував. Б. Хмельницький, була українсько-кримсько-турецькою. Вона виступала в ролі контраргумента польсько-російського союзу. Ця коаліція мала певні досягнення, як, перш за все,. Зб. Боровська угода 1649 р. але з іншого боку і певні прорахунки, адже кримський хан не раз зраджував. Хмельницького, наприклад,. Зборовом,. Берестечком (1651 р.) і. Жванцем (1653). Хан прагнув у що з апобігти утворення на північних кордонах ханства міцної самостійної козацької України. Крім того, він мав намір залучити. Польщу у війну с. Росією. І укладений під. Зборовом договір мав стати перш ним кроком на шляху до цього.

Друга коаліція-українсько-Московська, з царем. Олексій. Михайловичем, укладена в. Переяславі 1654 (додатково затверджена березневими полами 1654 р), згідно з якою Україна увійшла до складу. Московсько ї держави на конфедеративній основі, і спрямована ??також проти. Польща. Не з вини. БХмельницького ця угода не принесла Україні всіх військових і політичних успіхів, заради яких вона була створена. Частина українського суспільства, козацька старшина, а також духовенство і київський митрополит не підтримали угоди і відмовилися присягати царю 1656 р російський цар підписав в. Вільно договір між. Мос. Кові і. Польщею, без участі українських представників і фактично зрадив Переяславські домовленості. З повідомлення. Богдан. Хмельницького царю. Олексій. Михайловичу: "я піддався не для того, щоб робити те, що ти скажеш. Я з польським королем вже перед цим воював, щоб повернути свободу мені і козакам, щоб вони не були холопами, а називалися козаками".

Третя коаліція-анти Польський-союз між Україною,. Швеція,. Семигородом та іншими державами (Бранденбург,. Молдова,. Валахія), - за планом. Хмельницького, мала створити незалежну. Російська держава (велике е князівство. Руське) в межах всієї етнографічної території України і.Білорусі під владою гетьмана І. війська. Запорізький. Також у планах союзників була повна ліквідація польської держави, що дуже збентежило московський уряд, який доклав усіх зусиль, щоб перешкодити успіху цієї коаліції (Віденська угода 1656. Москви С. Польщею без участі України, і війна. Москви со. Швецією, союзником України).

Отже, можна зробити висновок, що Україну визнали іноземні держави як рівноправного суб'єкта міжнародних відносин і охоче вступали з нею в договірні відносини. У цей період Україна підтримувала постійні і дипломатичні зв'язки з сусідніми. Валахія,. Крим,. Молдова,. Трансільванія,. Туреччина. У ті ж роки Україна встановлює зв'язки с. Австрією,. Англія,. Венеція,. Персія,. Франція,. Швецією.

4,7(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ