М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
мрамар
мрамар
15.12.2022 06:01 •  История

Какой из музеев является одним из крупнейших в россии и в мире

👇
Ответ:
lubochka2
lubochka2
15.12.2022
Эрмитаж - в Париже , Пушкинский музей - в москве
4,4(50 оценок)
Ответ:
sshurik49
sshurik49
15.12.2022
Наверно Эрмитаж,находится в Санкт-Петербурге 
4,4(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alexsey13
alexsey13
15.12.2022

Зависимые крестьяне — общее название одного из двух основных социально-экономических классов средневекового общества эпохи классического феодализма. Группой лично зависимых крестьян управляли землевладельцы, так называемые феодалы, защищавшие крестьян от нападений других феодалов как активными военными действиями, так и другими методами, например, предоставляя им защиту в стенах своего замка, торговые площади для ярмарок, складские помещения и так далее. Зависимое крестьянство пришло на смену рабству...

Ходо́к — может означать: Ходок, в среде крестьянства Российской империи и СССР: 1. Крестьянин, вовлечённый в отхожий промысел, предполагающий регулярный возврат к месту проживания по окончании сезонной работы. Пример — бурлаки, у которых, по Далю, ходка — «тяга судов бечевою». 2. С началом столыпинских земельных реформ ходоки начинают противопоставляться переселенцам. «Справочники ходокам и переселенцам» продолжали выпускаться в СССР вплоть до перехода в конце 1920-х годов к плановой экономике.

4,5(39 оценок)
Ответ:
karakatitsa1
karakatitsa1
15.12.2022
Перший похідредагувати перший азовський похід розпочався  весною  1695  року. під азов виступила московська армія (31 000 осіб, 170гармат) на чолі з  генералами  антоном головіним,  францем лефортом  і  патріком гордоном. одночасно з наступом на азов українська армія (120 000 осіб) на чолі з  гетьманом  іваном мазепою  і невеликий московітський загін під командуванням  бориса шереметєва  захопили у  липні  1695 року османсько-татарські фортеці  кизикермен,  тавань  та інші. підійшовши до  гирла  дону, московські війська  5 липня  1695 року почалиоблогу  азова. невдалі  штурми  фортеці  5 серпня  і  25 вересня  призвели до великих втрат і примусили московітську армію в листопаді 1695 року відступити. другий похідредагувати наприкінці 1695 року розпочалась підготовка другого азовського походу. на верфях у  преображенську  іворонежі  було збудовано близько 30 військових кораблів. у квітні 1696 року московські війська (75 тисяч чоловік) під командуванням  о. шеіна  вирушили на кораблях і суходолом до азова. для нової війни з османами запорозькі майстри у брянську виготовили 42 великі бойові чайки (скампавеї). разом із запорозькими чайками вони склали значну військову силу, яку кошовий отаман іван гусак під керівництвом полковника якима чалого „для воїнського промислу над кримом і для оборони завойованих у османів городків” відправив для підкріплення запорозьких гарнізонів в кизи-кермен і тавані. туди ж з козаками попливло і 2 500 московітських солдатів. наприкінці квітня з  україни  виступив український козацький корпус (15 тисяч чоловік) на чолі зчернігівським  полковником  яковом лизогубом. друга частина московських військ і українська армія (70 тисяч чоловік) діяли в пониззі дніпра. в травні  1696  року азов був з суші і блокований московським флотом під командуванням ф. лефорта. після запеклого штурму фортеці 17-19 (27-29 липня) українськими полкамигарнізон  фортеці капітулював.[джерело? ] вирішальну роль у облозі та здобутті азова відіграли українські  козаки.[джерело? ]  похід козацького флоту на чолі з яковом морозом відвернув на себе значні сили османського флоту і кримського хана. це значно полегшило штурм азова.
4,4(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ