М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
diasdias2000
diasdias2000
12.04.2021 08:35 •  История

Царевич купил чистокровного скакуна и, чтобы уберечь его от воров, поместил в конюшне из кирпича, охраняемой вооружённым сторожем. как-то ночью царевич не мог заснуть и решил прогуляться. проходя мимо конюшни, он обратил внимание на сторожа: тот, казалось, был чем-то взволнован. — эй! — окликнул его царевич. — что с тобой? — меня тревожит один вопрос. когда вбивается в стену гвоздь, куда девается известка? — вопрос важный, — заметил царевич. — хорошо, что ты думаешь об этом. он вернулся во дворец, но час спустя, не сумев заснуть, снова отправился на прогулку. сторож сидел у конюшни, обхватив голову руками, погружённый в раздумье. — а теперь, — обратился к нему царевич, — о чём ты думаешь теперь? — ну, понимаете, это похоже на мой первый вопрос. когда вы едите бублик, что происходит с дыркой? — это сложный вопрос, — задумался царевич. -хорошо, что ты интересуешься этим. бессонницей царевич в третий раз пришёл к конюшне и снова застал сторожа в затруднительном положении. — ещё вопрос? — спросил царевич. -да, и вот о чём. я говорю самому себе, что конюшня здесь, стены здесь и я здесь. но конь, куда же делся конь? смысл этой притчи в 2 предложениями. надо.

👇
Ответ:
Ксеньд0ль
Ксеньд0ль
12.04.2021
Смысл этой притчи смысл жизни каждого человека!
4,4(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kola3344
kola3344
12.04.2021

Объяснение:

2. Створення Дніпровського каскаду гідроелектростанцій забезпечить комплексне використання найбагатших ресурсів Дніпра дешева енергія дніпровських ГЕС послужить основою подальшого розвитку електроємних галузей соціалістичної індустрії створення каскаду гідроелектростанцій значно поліпшить також судноплавство від гирла Дніпра до Києва

3. Сільськогосподарську реформу Микити Сергійовича прийнято ділити на управлінську та аграрну. Це пов'язано з тим, що реорганізація сільського господарства велася за кількома напрямками. Реформи Хрущова в галузі сільського господарства почалися з того, що він почав об'єднувати приватні господарства і невеликі колгоспи у великі раднаргоспи. Це було далекоглядним рішенням, так як вже на той момент загострилося питання ведення дрібного господарства. Склалася така ситуація, що в одних колгоспів були великі території, але мало робочої сили, а в інших – навпаки. Запропоноване Микитою Сергійовичем рішення про об'єднання цих господарств дозволило вирішити дану проблему.Найбільш показовим стало»Рязанське диво". У спробі задовольнити примху глави держави і вислужитися перед начальством перший секретар Рязанського обкому Олексій Ларіонов пообіцяв в три рази збільшити виробництво м'яса. Для цього він розпорядився забити практично все поголів'я худоби в області, включаючи тварин, що належать приватним власникам. А так як цієї кількості худоби не вистачило, то на закупівлю м'яса в інших областях були пущені бюджетні гроші. В результаті тваринництву і бюджету Рязанської області було завдано істотної шкоди. Сам Олексій Ларіонов після розкриття цієї афери застрелився.

4. Позитивною стороною роботи раднаргоспів було об'єднання в ряді випадків споріднених підприємств, створення міжгалузевих підприємств з ремонту обладнання, виробництва заготовок, інструменту і т.п. але з плином часу стали виявлятися великі недоліки в територіальній системі управління.

6. Шістдесятники - це субкультура радянської інтелігенції.

Це покоління людей минулого століття, що народилися приблизно з 1925 по 1935 рр.

Більшість "шістдесятників" були вихідцями з інтелігентського або партійного середовища.

Найпомітніше "шістдесятники" висловили себе в літературі.

Також в кінематографі, образотворчому мистецтві.

Якщо спробувати охарактеризувати їх погляди, то можна сказати наступне:

Вони відрізнялися тим, що були незадоволені радянською владою. Критикували керівників країни.

Шістдесятники були в деякому роді опозицією.

Вони вірили в комунізм без сталінізму, без голоду, війни і концтаборів.

7. Основними причинами виникнення дисидентського руху були політичні: відсутність справжньої політичної самостійності Республіки, однопартійна система, яка позбавляла суспільство демократичного вибору шляхів політичного розвитку, забороняла діяльність опозиції, встановила цензуру, відкидала будь-які законні можливості для зміни влади, призвела до небаченої бюрократизації системи управління.

4,4(73 оценок)
Ответ:
95123451
95123451
12.04.2021

Литература 5+3 б

Напишите сочинение на тему что я знаю о войне от 1 лица Комментарии (1 ) Отметить нарушение

NS0710

От твоего имени или от имени ветерана рассказ?

ответы и объяснения

МалинаГалинаНовичок

Лови ;)

Что я знаю о войне? Я родился/ась после войны. Мне не дано познать те ужасы, что происходили на ней, я никогда не испытаю того страха, что испытали люди того времени. Все, что я знаю, рассказали мне старые фильмы да учитель истории. Наверное, это и к лучшему, потому что с самого раннего детства я понял/а одну самую важную, на мой взгляд, вещь: война не ведет к сиюминутному счастью и процветанию. Спустя многие десятилетия после окончания войны, она будет отзываться незаживающими ранами в душах людей...

Объяснение:

4,6(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ