Ситуація зараз чимось схожа на ту, що була 100 років тому. І водночас відрізняється. Але те, що ми бачимо зараз і те, що було під час україно-російської війни початку ХХ століття має багато чого спільного.
З 1917 року почалося фактично становлення тогочасної України, як автономії, а згодом і незалежної держави. Спочатку цим процесом керувала Центральна Рада. Варто зазначити, що більшість тогочасних політиків були соціалістами. І це ускладнювало в певній мірі переговори із Заходом. Врешті-решт, на початку 1918 року вже УНР знайшла спільну мову з Німеччиною та Австро-Угорщиною. Переговори велися в умовах Першої світової війни. І таким чином, Україна стає союзником Центральних держав. Більшою мірою через своє географічне розташування - близькість до них.
Після підписання Берестейського договору на початку 1918 року, війська Німеччини та Австро-Угорщини ввели свої війська в Україну та до здолати більшовиків. На жаль, керівництву УНР не вдавалося в належним чином керувати державою. Та й союзники не були задоволенні політиками УНР. Тож, у квітні 1918 року в Україні відбувається переворот і до влади приходить Гетьман Скоропадський. На нетривалий час постає Українська Держава.
Объяснение:
надеюсь
Вели́кая Оте́чественная война́ (22 июня 1941 — 9 мая[5] 1945) — война Союза Советских Социалистических Республик, начавшаяся с вторжения на советскую территорию войск нацистской Германии и её европейских союзников (Венгрии, Италии, Румынии, Словакии, Финляндии, Хорватии) и закончившаяся освобождением от фашизма стран Центральной и Восточной Европы; важнейшая составная часть Второй мировой войны, завершившаяся победой Красной Армии и безоговорочной капитуляцией вооружённых сил Германии. В западных странах именуется «Восточным фронтом»[6], в Германии — также «Немецко-Советской войной».