Відповідь:
Кожне із громадських об’єднань охоплює своєю діяльністю певні сектори суспільного життя, які, на відміну від політичних партій чи профспілок, не обмежуються політичною діяльністю чи захистом соціально-економічних прав працюючих. Їх діяльність також поширюється і на гуманітарну, інформаційну, екологічну, безпекову та інші сфери суспільного та державного життя України.
Прикладами такої діяльності може слугувати, зокрема: активна взаємодія та співпраця з громадськими організаціями, в т.ч. і міжнародними, з питань гендерної політики, сприяння розвитку проектів гуманітарної до в Україні, з питань вирішення проблеми ВІЛ/СНІДу, маркетингу ринку нерухомості; культурно-просвітницька діяльність, проведення заходів, спрямованих на відродження та розвиток національних, історичних, духовних традицій; діяльність, спрямована на розвиток освіти, науки і техніки; діяльність у галузі охорони здоров’я та пропаганди здорового життя, у галузі екології.
Діяльність цих та інших активно діючих громадських організацій відіграє помітну роль у процесах, що відбуваються в суспільстві.
Таким чином, розглядаючи громадянське суспільств як органічну систему, громадські організації можна визначити первинними і універсальними елементами, своєрідними "клітинами" цієї системи.
Пояснення:
2) К середине 15 века лютеранство возобладало в нескольких государствах Европы; немало лютеран появилось и в других странах. Расколов прежде всего единую католическую церковь, Реформация вызвала множество конфликтов. Наступало время Религиозных войн. Идеи Реформации были развиты в учение Кальвина- в кальвинизме.
3) Величайшим гением Возрождения был Леонардо да Винчи (1452-1519). Конструктор и архитектор, скульптор и художник, литератор и глубокий мыслитель. Он изучал строение человеческого глаза, интересовался физикой, анатомией, ботаникой, также он создал проекты подводной лодки, летательного аппарата, парашюта. Всему миру известен его портрет Моны Лизы ("Джоконда"), фреска "Тайная вечеря"
4) Самым важным открытием является появление таблиц движения планет, потому что она необходима правильно определять положение кораблей в море. Также не менее полезным открытием Исаака Ньютона является закон всемирного тяготения, ведь даже в наше время люди используют этот закон в различных наука, например, физика.