Объяснение:
Найдавніша відома держава слов'ян. Існувала на території сучасних Чехії і Нижньої Австрії. Державне утворення існувало в 623—660 (деякі автори називають 626—661 роки), на території моравів, чехів, лужичан, хорутан і панонців. В останніх десятиліттях VI століття слов'яни, що жили в Паннонській низовині та по сусідству з нею, зіткнулись з Аварським каганатом. Роздрібнені слов'янські племена мусили боронитись на два боки — з одного авари, з іншого Візантія. Проте, коли авари розпочали війну проти Константинополя, наслідні візантійські імператори поспішили розпочати перемовини із колишнім ворогом — слов'янами.
По этому договору к Великобритании отошёл Гонконг[1], Китаем была выплачена огромная контрибуция (ок. 21 000 000 долларов), кроме Кантона открывались ещё четыре китайских порта для иностранной торговли: Амой, Фучжоу, Нинбо и Шанхай.
Объяснение:
Согласно этому договору, Коканд взял на себя обязательство не впускать потомство Джахангирходжи в Восточный Туркестан.
Китай отменил запрет на деятельность кокандских купцов в Восточном Туркестане, кокандским купцам было предоставлено право торговать в Восточном Туркестане без уплаты пошлины. Право взимания с среднеазиатских купцов платы за торговлю в Восточном Туркестане было передано Кокандскому ханству.