Объяснение:
За результатами опитувань серед французів, Генріх IV є найпопулярнішим королем, помітно випередивши всіх інших своїх колег, притому, що і до, і після нього були видатні особистості на троні Франції. Завдяки своїй харизмі та державним реформам, які, безсумнівно, пішли на користь країні, він на міцність закріпився в народній пам'яті на першому місці. Але цікавий він не стільки своєю популярністю серед французів, скільки своїми вчинками і політикою, завдяки яким і став власне так популярний.
Актуальність обраної теми пояснюється тим, що в історії завжди приділялося багато уваги ролі особистості в історії та історичному процесі. Намагаючись зменшити або перебільшити значущість особи в історії, дослідники складали повний історичний портрет, компонуючи як аналіз біографії, так і державних реформ, отримуючи в результаті комплексний історичний портрет діяча. Тим більше інтерес до особистості Генріха IV підігрівається тим, що крім істотних змін в економічному житті Франції, він зміг домогтися поліпшення соціальної обстановки в країні, фактично припинивши релігійні війни і почавши об'єднання країни під сильним абсолютним монархом.
надіюсь що це те що ви шукали))
Объяснение:
запуск первого искусственного спутника земли 4 октября 1957 года,[1];
запуск 3 ноября 1957 второго спутника с живым существом на борту;
первое изображение обратной стороны Луны — Луна-3. 1959 год;
первый полет человека в космос 12 апреля 1961 года;
первый выход человека в открытый космос 19 марта 1965 года;
первый в мире планетоход — «Луноход-1» 1970 год;
первая мягкая посадка на Венеру — Венера-7 1970 год;
создание на орбите земли первой орбитальной станции << Салют-1>>
первая мягкая посадка на Марс — Марс-3 1971 год;
создание на орбите земли первой многомодульной орбитальной станции «Мир» 1986 год
2. Задание непонятно, какое задание №2?
3. Для греков сосуды служили в качестве посуды и емкостей для хранения масла, вина, зерна.
4. Основу эрмитажной коллекции античной керамики составляют вазы, доставшиеся Эрмитажу от раздела грандиозной коллекции одного итальянского предпринимателя Дж. Кампана. Он собрал невероятную коллекцию различных античных предметов и ваз, и скульптуры и глиптики и т. д. Однако, покупал он все эти предметы не на честно заработанные деньги, а на деньги, полученные путем различных финансовых махинаций. Когда это открылось, его судили, а его коллекцию пустили с молотка. Коллекция Дж. Кампана была поделена между крупнейшими музеями мира, большая часть статуй - отошла Лувру, а большую часть керамики удалось отвоевать Эрмитажу