Починаю я свій день рано вранці. Зазвичай встаю о 7 годині і роблю те, що роблять всі в цей час: вмиваюся, снідаю і тренуюся в протягом 30 хвилин. Також, збираю свої речі, такі як: гаманець, ключі, мій рюкзак і планшет, і виходжу з дому приблизно о 9 годині. У мене немає машини, і тому я йду на автобусну зупинку і чекаю транспорт. Дорога до офісу займає 50 хвилин на автобусі. Мій робочий день, такий же як у всіх - телефонні дзвінки, спілкування з людьми, відповіді на електронні листи, написання звітів та обговорення важливих питань з моїм босом. Так що можете собі уявити, наскільки я зайнята. Протягом дня у нас перерва на обід. Зазвичай я їм на кухні з колегами. Іноді ми граємо в настільний футбол, настільний теніс та відеоігри. Потім я повертаюся до роботи. Зазвичай йду в 7:15 вечора. Вийшовши з офісу, прямую в центр міста, де обідаю зі своїм кращим другом в нашому улюбленому кафе. Потім прямо з кафе, йду в супермаркет, купую продукти і їду додому. Повертаючись додому в громадському транспорті, я завжди читаю цікаві розповіді, які знайшла в Інтернеті. Вдома я близько о пів на десяту. І перше, що мені потрібно зробити, це нагодувати голодну кішку. Після цього я можу переодягнутися в більш зручний одяг і приготувати вечерю. Мені потрібно багато всього зробити по дому: полити квіти, привести в порядок мою квартиру і прийняти душ. Іноді я можу подивитися серіал, поговорити з моїми родичами по Скайпу і пограти в хованки з моєї кішкою. Нарешті, я лягаю спати в 12 ночі. Отже, тепер ви знаєте, як я проводжу свій робочий день.
Согласно установившемуся в Риме порядку наследования высшей власти, предшествующий император усыновлял своего преемника. Когда император-усыновитель умирал, на трон вступал усыновленный. Так, императором Рима в 98 году стал полководец Марк Ульпий Траян. Родившись в Испании в семье знатных римских колонистов, он путь от простого офицера до командующего римскими легионами в Германии.
Траян как-то сказал: "Я хочу быть таким императором, какого сам себе желал, если бы был подданным". Он прославился своей справедливостью и строго следил за исполнением законов. Заботясь о бедных, император создал фонд для оказания неимущим. Из него под небольшие проценты выдавались деньги крестьянам для ведения хозяйства. Каждого сенатора Траян обязал вкладывать треть своих богатств в развитие хозяйства на италийских землях. Италия перестала зависеть от поставок хлеба из Египта и сама обеспечивала пропитание своих жителей.
При Траяне жизнь в Риме и провинциях стала спокойней и зажиточней. Люди вновь обрели чувство собственного достоинства. Римский сенат присвоил Траяну титул "наилучший", с которым ранее обращались только к Юпитеру.