М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Роднойязык11
Роднойязык11
21.04.2021 16:07 •  История

Написать вывод войн речи посполитой в первой половине 17 века

👇
Ответ:
Надя0301
Надя0301
21.04.2021
Втораяполовина XVII и первая половина XVIII в. были периодом длительного экономическогоупадка и политического кризиса феодально-крепостнической Речи Посполитой.Многолетние тяжелые войны усиливали и углубляли экономический и политическийупадок страны, обусловленный гипертрофией фольварочно-барщинной системы.
Войны,заполнившие с небольшими перерывами 70 лет, несли громадные бедствия, а местамиполное разорение крестьянам, тяжело отражались на помещичьем хозяйстве,уменьшали количество населения упадку городов. Одни областиПольши страдали непосредственно от военных операций, другие разорялисьпроходящими неприятельскими войсками, а также реквизициями со стороны польскойармии. Войны создали благоприятную почву для эпидемий и эпизоотии. Странаизнывала под бременем военных налогов, постоев и контрибуций. Ряд. сеймовыхпостановлений указывал на недисциплинированность польского войска, набезнаказанность солдат, грабивших сельское и городское население, как напричину разорения целых областей. Особенно пострадали украинские и белорусскиеземли
4,6(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Trifonova252525
Trifonova252525
21.04.2021

Відповідь:оді як у Римі точилася відчайдушна боротьба між оптиматами й популярами, майже на всіх рубежах Римської держави йшли війни з сусідніми народами. Це вимагало значного військового й матеріального напруження. Крім того, необхідно було тримати в покорі вже завойовані народи, де час від часу вибухали заворушення. Завоювавши величезні території в Європі, Азії й Африці, Рим став великою світовою за тогочасними масштабами державою. Це значно ускладнювало функції державного управління. Форми державного устрою невеликої держави-міста уже не задовольняли потреби величезної країни: і Народні збори, що складалися з воїнів-громадян, і сенат, і магістратура стали непридатними для нової держави.

У провінціях, які до того були лише об'єктом експлуатації, з'являються впливові групи місцевих рабовласників — землевласників, торговців, фінансистів. Вони прагнули рівності з римлянами, вимагали політичних прав і функцій. Дедалі більше римлян переселялось у провінції. Державний апарат повинен був представляти інтереси рабовласників усієї держави, а не тільки Риму

4,7(62 оценок)
Ответ:
витя10
витя10
21.04.2021

Відповідь: Українці Волині та Галичини, згідно з угодами та договорами, мали б отримати культурну автономію. Проте поляки не поспішали виконувати взяті на себе зобов'язання. Українці Галичини чинили спротив встановленню польської влади в регіоні: бойкотували перепис і вибори, а також створили у Львові у 1921 році Таємний український університет. У 1920 році ветеран Української революції та полковник УНР Євген Коновалець створює Українську військову організацію. Члени УВО обрали підпільні та терористичні методи боротьби, зокрема вчинили невдалий замах на Юзефа Пілсудського. Проте, у 1923 році країни Артанти остаточно визнали право Польщі на Східну Галичину, після чого уряд ЗУНР, що все ще боровся в еміграції, саморозпустився.

В культурно-освітньому плані, польська держава у 20-х роках була повною протилежністю УСРР, де в цей час на повних парах неслася українізація. Польща обрала тактику асиміляції етнічних меншин. Полонізація відбувалася у системі освіти, де розпочався перехід на двомовні польсько-українські школи. На управлінські посади приймали переважно поляків.

4,6(35 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ