М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nebylobyagjjhgf
nebylobyagjjhgf
13.02.2021 21:46 •  История

Ясчитаю, что в 1 тыс. до н.э. стали появляться новые религии, потому что, во первых

👇
Ответ:
Алёна542133
Алёна542133
13.02.2021
Люди видели как дождь идёт гроза наводнения  а объяснить это они не могли вот поэтому они начали придумывать всякие новые существа так в принципе появилось язычество 
4,8(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sasha03kms
Sasha03kms
13.02.2021
1. "Горе переможеним" - позначає погане становище переможених людей чи народів
Вислів походить з IV ст. до н. е., коли галли вдерлися в Рим, але не могли взяти Капітолій. Облога тривала довго. Римляни голо¬дували, їм запропонували сплатити викуп – 300 кг золота, при відважуванні якого вождь галлів Бренн кинув на терези з гирями меч. У відповідь на обурення римлян, відповів: «Горе пе¬реможеним».

2. Ганнібал біля воріт - вислів, що означає небезпеку. Ганнібал - видатний карфагенський полководець. Коли він одного разу з'явився з військом біля воріт Риму, це викликало величезну паніку

3. "Хліба і видовищ" - позначає людей, які живуть виключно на подачки інших. Римські політики, щоб заробити любов плебсу (щоб виграти вибори консула, заспокоїти народ та ін.) часто влаштовували криваві видовища (наприклад, битви гладіаторів) та роздавали хліб. З часом дехто з простих людей призвичаївсь жити на ці милості, а натовпи вимагали "Хліба і видови

4. "Янус двуликий" - нещира людина. У римлян Янус – бог дверей, згодом – входу і виходу, бог початку і кінця. Зо¬бражувався з 2-ма обличчями, 1-молоде, дивилося вперед, у майбутнє, 2-е – старе, назад, у минуле.

5. "Сатурналії не вічні" - нагадування про те, що все добре (як і зле) в нашому житті закінчується
У Римській державі дуже популярними були Сатурналії. Про це свято більше можете дізнатися з інших джерел, але цікаво, що під час них існував досить цікавий обряд. Раби багатих господарів отримували на час свят відносну волю, іноді їм навіть прислуговували господарі. Як нагадування, попередження рабам, які надто зазналися існував вислів, який згодом став крилатим: "Сатурналії не вічні"
4,5(99 оценок)
Ответ:
Ksuha1304
Ksuha1304
13.02.2021

До петровского правления, женщины дворянского сословия никогда не выходили в свет со своими мужьями. Им было положено ходить в полностью закрытой одежде, запрещалось оголять плечи, шею. Платья были бесформенными.

Когда появились ассамблеи, женщины-дворянки были допущены туда. Изменился и требуемый внешний облик. Европейские платья включали в себя корсеты, пышные юбки и открывали плечи.

Но даже дворяне ещё долго донашивали русскую одежду, сочетая старое с новым.

Но остальная, большая часть населения видела в безбородом, одетом в немецкое платье-чужака.

Новации слабо затронули традиционную культуру и повседневную жизнь

4,6(28 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ