М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
avrora26
avrora26
26.02.2022 14:02 •  История

Какие причины заставляли большевиков пойти на коалицию с левыми эсерами,развернутый хоть немного ответ!

👇
Ответ:
никита16l
никита16l
26.02.2022
это эсеры пошли, и вскоре поплатились, потому что с большевиками, как и с нацистами, ни о чем договариваться нельзя. У эсеров было большинство. А большевикам нужны были союзники в деревне - их самих по себе там не знали, а если знали - то не любили.
4,4(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DImonist
DImonist
26.02.2022
Права людини в історії людства

Формування уявлень і понять про права людини по­чалося з найдавніших часів історії людства. З самого початку людина почала будувати свою поведінку й від­носини з іншими людьми, дотримуючись елементарних прав та обов'язків у колективі (роді, племені).

Розвивалися людина, суспільство, в якому вона жила, змінювалися уявлення про власні права та обов'язки. У правах людини відображалися моральні, етичні, релігій­ні, культурні та інші правила — норми.

Джерелами первісних уявлень про права людини є стародавні релігійні тексти, у яких сформульовано чи­мало гуманістичних принципів і норм загальнолюд­ського характеру, та твори давньогрецьких і китайських філософів, у яких сформульовано ідеї людських прав.

Перше закріплення низки ідей щодо прав людини у законодавстві здійснено у Великій хартії вольностей, яку підписав 1215 р. король Іоанн Безземельний вна­слідок угоди між ним і повсталими проти нього англій­ськими баронами. У цьому документі захищалися пра­ва на приватну власність, недоторканність та свободу особистості від абсолютизму, принцип недоторканнос­ті особи, право людини на вільне пересування. 1689 р. у Великій Британії прийнято Білль про права, що став юридичною основою конституційної парламентської монархії у Великій Британії і в якому закладено основи демократичного парламентаризму (вільні вибори членів парламенту, їх недоторканність).

На українських землях питання прав людини та їх захисту порушувалися в Конституції Пилипа Орлика 1710 р. Там зазначалося: "Подібно до того, як Ясновель­можному Гетьману з обов'язку його уряду належить ке­рувати й наглядати за порядком щодо всього Війська За­порозького, так само він повинен пильно дбати про те, щоб на рядовий і простий народ не покладали надмірних

тягарів, угисків і надмірних вимог, бо відштовхнуті ними (люди), залишивши свої домівки, відходять, як правило, до чужих країв шукати життя кращого, спокійного і лег­шого".

У Конституції Пилипа Орлика закріплено принцип розподілу влади, обрання влади вільним волевиявлен­ням населення. У разі повернення Орлика в Україну обі­цялося відновити козацькі права, зберегти привілеї міст, полегшити податковий тягар селянам, надати державну до вдовам, сиротам та іншим соціально не захи­щеним верствам населення.

Конституція Пилипа Орлика залишилася в історії як оригінальна правова пам'ятка, хоча реальної сили так і не набула.

Еволюція уявлень про права людини в історії людства
4,5(71 оценок)
Ответ:
lolka141
lolka141
26.02.2022

1. Характеристика общей позиции Великобритании в XIX веке.

2. Описание проблемы перехода к машинному труду и увеличению безработицы.

3. Раскрытие во и описание основных классификаций людей на то время.

4. Обозревание сторон трансформации аграрного общества в индустриальное.

5.  Заключение.

Пояснение: Промышленная революция, промышленный переворот, Великая индустриальная революция — переход от ручного труда к машинному, от мануфактуры к фабрике, переход от преимущественно аграрной экономики к индустриальному производству, в результате которого происходит трансформация аграрного общества в индустриальное.  Он имеет две стороны. Социальная сторона - изменение социальной структуры общества, увеличение числа буржуазии и появление пролетариата, среднего класса. Возник промышленный рабочий класс (пролетариат) - социальный класс, основным источником средств для жизни является продажа собственной рабочей силы за заработную плату. В отличие от ремесленников и надомных работников, пользующихся собственными станками, инструментами, они не располагали собственностью. Их не защищали цеховые привилегии Они не имели, как крестьяне своего хозяйства.

4,7(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ