М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tomirisestanova
tomirisestanova
31.05.2021 18:39 •  История

Почему монголам удалось завонвать столь обширные территории

👇
Ответ:
kannoesubaru37
kannoesubaru37
31.05.2021
Причина собственно одна - фантазия безгранична. Люди всерьёз утверждающие о немеряных монгольских завоеваниях, жертвы мифологии никогда не пытавшиеся представить возможность таковых завоеваний в реале.

Официально же
1) Новейшая военная тактика - взятие городов с применением осадных китайских машин, на ядерном топливе стреляющих боевыми лазерами. Использование полумиллионной тяжёлой кавалерии в полевых сражениях (неплохо фантазируется, но нереально прокормить. )
2) Феодальная раздробленность покорённых территорий.
3) Непревзойдённая гениальность вождя Чингисхана, создавшего тоталитарное государство в 12 веке, и мудрое руководство партии его потомков.
4,4(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bokkvika2908
bokkvika2908
31.05.2021

Дина́стія Ці́н або Вели́ка Ці́н— маньчжурська імператорська династія, що керувала Китаєм у 1636–1912 після ліквідації династії Мін. Заснована родом Айсін Ґьоро. Виникла на базі маньчжурської держави Пізня Цзінь, назва якої була змінена на Цін в 1636 році. Маньчжурські війська захопили майже всю територію Китаю 1646 року, однак пацифікація провінцій та придушення виступів етнічних китайців (хань) тривали до 1683 року.

За час правління династії Цін, завойовники-маньчжури сильно китаїзувалися, хоча і залишили деякі елементи своєї кочівницької культури. На знак покори імператорський двір змусив чоловіче населення країни голити голови і заплітати волосся у довгі коси на маньчжурський лад.

Занепад Цін почався у 19 столітті. Він супроводжувався зовнішньою інтервенцією держав Заходу, повстаннями хань у центрі та на півдні країни, а також поразками у війнах. Не маючи сил, щоб протистояти тиску ззовні і зсередини, династія була повалена у результаті Сіньхайської революції 12 лютого 1912 року. Останній монарх династії, імператор Пуї, пізніше згодився очолити незалежну Маньчжурську державу (1932-1945), утворену японськими мілітаристами.

4,4(49 оценок)
Ответ:
Dima2002dg
Dima2002dg
31.05.2021

Объяснение:

Житла багатих аристократів – це просторі будинки або навіть палаци з садами (вілли), штучними водоймами і пагорбами, водоспадами і терасами. Будинок ділився на гостьові і призначені для приватного життя частини. У центрі будинку було відкрите приміщення – атрій. Посередині атрія був басейн, в центрі якого була статуя. Басейн оточували колони. У даху над ним робився отвір, щоб через нього проникало світло. Стіни багатьох будинків прикрашалися розписами, підлога – мозаїкою

У холодну пору будинки опалювалися. Римляни першими придумали систему центрального опалення. Під час будівництва на нижньому поверсі установлювали спеціальні каміни.

Заміські вілли римських багатіїв оточували красиві сади зі скульптурами. Нерідко тут були домашні зоопарки з дивовижними тваринами.

Деякі будинки замість собак охороняли раби , прив’язані до кільця в стіні.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/pobut-davnikh-rymlian

4,5(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ