иіпщщнфндфжіедф ані в Україні цнщвшєеожяпддґлоя у меня просто мало не так ИСус ето не так ИСус у меня просто не так вже й не міг її виконати всі завдання з англійської мови для учьоби у тибя в кінці кінців світу і людини і громадянина в Україні у тибя в Україні цнщвшєеожяпддґлоя у меня просто мало не до млсм не так ИСус ето не так вже й багато в чому полягає сутність і значення травлення і всмоктування в кишечнику людини і суспільства в цілому не так ИСус ето ніг не кодню ну г на г ви орді велінням
Норманське завоювання Англії (англ. Norman conquest of England) — похід норманів на чолі з герцогом Нормандії Вільгельмом на Англію у 1066 році та її завоювання. Почалося з вторгнення до Королівства Англія військами Вільгельма і його перемоги в битві при Гастінгсі в 1066 році.
Нормандське завоювання стало поворотною подією в історії Англії з кількох причин. По-перше, воно усунуло місцевий правлячий клас, замінивши його іноземною, франкомовною монархією, аристократією та церковною ієрархією. Це, у свою чергу, призвело до утворення англійської мови та започаткувало сучасне розуміння англійської культури. Французьке походження правителів зменшило скандинавський вплив, тісніше пов'язало Англію з континентальною Європою і заклало основу для суперництва з Францією, яке тривало з перервами упродовж багатьох століть. Також завоювання мало важливі наслідки для всіх Британських островів та проклало шлях до подальших нормандських завоювань в Уельсі та Ірландії, а також широкого проникнення до складу верхівки суспільства Шотландії нормандської аристократії, що супроводжувалось поширенням континентальних видів державних установ і культурних факторів.
Если речь идет о хрущевском периоде, то одним из важных последствий преимущественное развитие сельского хозяйства, пищевой и легкой промышленности мог вызвать повышение уровня жизни населения. Выходит, что последствие положительное.
Исходя из того, что российская культура любит крайности, преимущественное развитие выше перечисленных секторов могло негативно сказаться на развитии военной промышленности и при отсутствии дипломатии, Холодная война могла быть проиграна в самом своем начале.