Дві найбільш виснажливі війни 18 століття, у яких брали участь козаки —1768–1774 та 1787–1791 pp. У планах підготовки до війни Росія значне місце відводила саме Україні.
Объяснение:
Приводом до війни 1768–1774 pp. стало те, що один із правобережних гайдамацьких загонів перейшов турецький кордон. Туреччина, посилаючись на те, що до цього були долучені російські піддані, висунули вимоги до Росії – вивести свої війська з Правобережжя.
У відповідь на відмову 14 жовтня 1768 р. була оголошена війна Росії. Успіх був за Росією.Від самого початку й до кінця війни 1768–1774 pp. у ній активну участь взяло козацтво України. До складу Росії відійшло Північне Приазов'я, Крим. Війна закінчилась Кючук-Кайнарджійським договором.
Друга ж війна була спричинена прагненням Туреччини анулювати умови Кючук-Кайнарджійського договору і повернути Крим. Козацька флотилія разом із російським флотом вела успішні морські бої з турецьким флотом. Туреччина знову отримала поразку, війна закінчилась Ясським миром.
2)Женщинам запрещалось участвовать
3)Помимо призов за успехи в спортивных состязаниях, во время древних Олимпийских игр вручались еще и награды за достижения в духовной сфере. Современные же олимпийцы соревнуются исключительно в своих физических возможностях.
4)еще одним нововведением стало проведение зимних Олимпийских игр зимой в программу входят зимние виды спорта: лыжи, бег на коньках, фигурное катание, хоккей, бобслей, биатлон и другие. Такие состязания, их проводить можно лишь в странах с холодным климатом, никогда не могли получить распространение в жаркой и солнечной Греции.
5)древние игры проводились только в Афинах сейчас проводятся в разных уголках мира