М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nika2006klubnika
Nika2006klubnika
30.07.2020 03:08 •  История

1. в 1943 г. патриархом православной церкви стал местоблюститель патриаршего престола митрополит

👇
Ответ:
OlesyaSteb
OlesyaSteb
30.07.2020
Это лишь полуправда.
МП был образован в 1918 году решением I Поместного Собора. После смерти патриарха Тихона и до интронизации Сергия (1925 - 1943) МП возглавлялся патриаршими местоблюстителями: Пётр (Полянский) , Сергий (Страгородский) , Иосим (Петровых) , Серафим (Самойлович) и вновь Сергий (Страгородский) . Митрополит и патриарший местоблюститель Сергий был избран патриархом в 1943 году, так как его сторонники взяли верх над иосифлянами. Поэтому Сергий решил провести Собор Епископов, где был избран.
Все разговоры о РПЦ, как о государственном институте верны лишь для Российской Империи. В СССР вся деятельность СДР при Совмине и КГБ заключалась лишь в том, чтобы антисоветские элементы не Точно также в СДР при Совмине были представители РПСЦ (старообрядцы) , представители ЦДУМ ЕЧ СССР и Сибири, ЦДУМ СК, ЦДУМ САК и ЦДУМЗ (мусульмане) и представители ЦДУБ (буддисты).
4,5(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
novakk020
novakk020
30.07.2020
Объединение Германии, официально: немецкое воссоединение (нем. Deutsche Wiedervereinigung) или восстановление единства Германии (нем. Herstellung der Einheit Deutschlands) — состоявшееся 3 октября 1990 года вхождение ГДР и Западного Берлина в состав ФРГ в соответствии с конституцией ФРГ. При этом не было создано нового государства, а на присоединённых территориях (нем. Beitrittsgebiet) была введена в действие конституция ФРГ 1949 года. На территориях бывшего ГДР были воссозданы пять новых земель, объединённый Берлин также был провозглашён самостоятельной землёй.

Правовую основу для объединения двух германских государств положил Договор об окончательном урегулировании в отношении Германии (также именуемый Договор «Два плюс четыре» — по странам, подписавшим его: ГДР и ФРГ плюс Великобритания, Франция, СССР и США).
4,6(28 оценок)
Ответ:
Nadezhda136
Nadezhda136
30.07.2020

Объяснение:

1. Продовжуючи політику руських князів щодо збирання навколо Києва слов’янських земель, Володимир військовими походами 981-993 pp. на ятвягів, в’ятичів, радомичів, хорватів та дулібів завершив тривалий процес формування території Київської держави.

2. Дбав про охорону кордонів Київської держави, а тому утримував для цього добре озброєну велику дружину.

3. Вів широке будівництво фортець - опорних пунктів оборони проти чужоземних загарбників на Десні, Острі, Сулі, Рубежі Ступні.

4. Для захисту своїх володінь від печенігів будував оборонні захисні вали (так звані “змієві”) загальною довжиною майже тисяча кілометрів. Це система фортець і велетенських земляних стін з дубовим частоколом, які споруджувалися вздовж рік — природних перепон на шляху кочівників — і тягнулися, оточуючи Київ із заходу, півдня і сходу. Розташовувалися ці оборонні споруди чотирма рубежами:

 

• перший рубіж — по річці Сулі, на відстані 15-20 км було побудовано фортеці;

• другий рубіж — по річці Трубіж, де містився один із найбільших центрів Русі —Переяслав;

• третій був перед Черніговом по річках Остер і Десна;

• четвертий — перед Києвом, де по Стугні було побудовано цілу низку фортець - Треполь, Василів. У 911 р. між Стугною і Києвом було побудовано фортецю Білгород.

5. Запровадив християнство.

6. Будував багато церков.

7. Розбудовував старі і будував нові міста, зокрема Володимир — на Волині. Василів — на Київщині.

8. Дбав про культурний розвиток своєї держави, яка за територією стала найбільшою в Європі.

 

9. Звертав увагу на розвиток ремесел, сільського господарства, торгівлі.

10. Володимир — перший реформатор на Русі.

Здійснив такі реформи:

• адміністративну (для об’єднання земель в єдину державу): землі князівства, де правили залежні від нього місцеві правителі, передавалися дванадцятьом синам князя, великокнязівським посадникам та наближеним боярам.

Усю країну було поділено на вісім округів, округи — на волості. На зміну родоплемінному поділу було запроваджено територіальний, що є однією з основних ознак формування державності;

 

• військову (для створення сильної дружини (війська): ліквідовано “племінні” військові об'єднання і створювалося військо на основі розданих земельних володінь;

• релігійну (для посилення єдиної держави і створення єдиного світогляду): запроваджено християнство для зміцнення зв’язків між окремими частинами держави і для міжнародного визнання Русі;

• судову (для вдосконалення судочинства): розмежовано церковне і князівське судочинство, запроваджено новий кодекс правових норм, поки що усний — “Закон земляний”, який пізніше було взято за основу під час написання збірника правових норм Правди Ярослава”;

• оборонну (для відбиття нападів ворогів): будував фортеці й оборонні рубежі, які згодом історики назвуть „богатирськими заставами”;

• фінансову (для покрашення економічних відносин держави). Князь почав карбувати власні гроші (златники і срібники). Монети виробляли із золота і срібла. На них з одного боку зображено Христа, а з другого - Володимира, котрий сидить на троні з хрестом у руці. Нині нумізматична колекція князя Володимира та його нащадків налічує 11 златників і 340 срібників.

11. Було запроваджено державну символіку.

Герб Володимира - тризуб.

4,6(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ