М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
romanres7ov
romanres7ov
14.07.2020 18:06 •  История

Почему академия наук считалась не только центром наук, но и оброзования?

👇
Ответ:
viktorius1
viktorius1
14.07.2020
Там получали студенты все что им нужно знать, кроме того что учили в школе или в институте, это типо высшие образование.
4,5(63 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alicianovikova
alicianovikova
14.07.2020

Гетьман Іван Мазепа є неоднозначною особистістю, з приводу його діяльності і досі тривають суперечки, з однієї сторони, він збагатив культуру України(козацьке бароко), а також мав багато військових здобутків, але під час Північної війни(1700-1721) Мазепа фактично зрадив Московію( саме Московію, а не Російську імперію), адже Московія взяла козаків під свій протекторат, поясню, чому я називаю перехід Мазепи на сторону Карла ХІІ  зрадою, тому що Мазепу, який перейшов на сторону шведів підтримала лише незначна кількість козаків, тобто така ідея популярності не набула, також його дії знищили довіру між Московією та козаками, що мало фатальні наслідки в майбутньому. Тобто, у кожного з приводу його діяльності є свої думки, кожна думка має право на існування, наразі не існує чіткої позиції.

4,6(26 оценок)
Ответ:
orlovs2017
orlovs2017
14.07.2020

Петро Конашевич-Сагайдачний походив з родини дрібного українського шляхтича із Самбора. Навчався в Острозькій академії. Наприкінці XVI ст. вирушив із Самбора на Запорожжя, де брав участь у численних походах козаків. Прозвисько Сагайдачний походить від слова «сагайдак», що означає «шкіряна торба, або дерев’яний футляр для стріл».

Він швидко здобув на Січі високий авторитет: став обозним і керував усією артилерією, згодом очолив січове товариство, ставши кошовим отаманом, а потім гетьманом Війська Запорозького. Упродовж 1616—1622 рр. чотири рази обирався гетьманом Війська Запорозького.

Помер від важкої рани, яку дістав у битві під Хотином, і похований у Києво-Братському монастирі. Перед смертю Сагайдачний заповів своє майно на освітні, благодійні і релігійні цілі, зокрема Києвському братству і Львівській братській школі.

За гетьманування Сагайдачного остаточно визначилися особливості устрою Війська Запорозького. Склалися такі органи козацького самоврядування: військова рада, рада старшини. Відбувся поділ товариства на полки та сотні на чолі з полковниками і сотниками.

Як ви вважаєте, яке значення мала така діяльність гетьмана? До яких наслідків це привело?

Діяльність Петра Конашевича-Сагайдачного щодо зміцнення війська

— систематично проводив його реорганізацію;

— звільняв порушників дисципліни;

— дбав про озброєння козаків;

— домігся, щоб кожен козак мав коня;

— проводив тренування й навчання війська;

— збільшив кількість чайок до 300

Сагайдачний відомий і діяльністю щодо захисту православ'я. Він з усім Військом Запорозьким був уписаний до Київського братства, з яким підтримував тісні стосунки і якому надавав значну матеріальну до

Відзначався Сагайдачний і дипломатичними здібностями. За його гетьманування Військо Запорозьке ввійшло до Європейської ліги боротьби проти Порти. Задля створення могутньої антитурецької коаліції, провідна роль у якій мала належати козацькій республіці, Сагайдачний установив дипломатичні зв’язки з Московською державою, Грузією, Іраном

Объяснение:

4,8(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ