По андрусовскому перемирию 1667 года, а)навечно переходил к россии в)отходил к россии на время перемирия с)оставался в составе польши д)на два года переходил к россии
Святослав - киевский князь, потомок легендарного Рюрика. Правил в 964-972 годах. Большую часть жизни Святослав провел в военных походах. В 960х годах воевал с Хазарским каганатом. Завоевал столицу Хазарского каганата (город Итиль), также город Саркел, захватил крепость Семендер. Совершил походы в Волжскую Булгарию, Болгарию, Балканы, Северный Кавказ, Поволжье. В 971 году воевал с византийским императором Иоаном I Цимисхием. На обратном пути был убит печенегами (в 972 году). После го смерти началась междоусобная война между его сыновьями (Владимиром и Ярополком)
Діти ходили до школи. Провідну роль у формуванні особистості юного римлянина грало домашнє навчання і виховання. Тут діти отримували релігійне виховання, при цьому батько виконував обов'язки жерця. Родині древніх римлян покровительствовало безліч богів: Юнона шанувалася як охоронниця шлюбу і кохання, дволикий Янус охороняв двері дому та й т д. Батько був у сім'ї необмеженим володарем. Він мав право навіть продати своїх дітей в рабство. Мати користувалася куди меншими правами, ніж батько, але грала у вихованні почесну роль. Дівчатка та дівчата знаходились під невсипущим наглядом матері аж до заміжжя. Хлопчики до 16-річного віку під наглядом батька вивчали домашню та польові роботи, опановували мистецтво володіння зброєю. Весь цей час їм потрібно було носити довге волосся [5,19]. Атмосфера в родині часто була далеко не ідилічної. Нерідко матері довіряли дочкам свої таємні захоплення та зради. На очах дітей батьки творили жорстоку розправу над рабами, брали участь у непристойних пиятиках.