М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Natashabuchok
Natashabuchok
07.11.2021 17:34 •  История

Виконописных артелях 18 века ризы святых писали

👇
Ответ:
Matveystori
Matveystori
07.11.2021
17 век) доличники(17 век)
4,6(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yexevosux
yexevosux
07.11.2021

Так, у лютому 1650 року, коли Польща намагалась втягнути гетьмана у війну в Туреччиною, а татарський хан - використати козацького ватажка у війні з Московщиною, Б. Хмельницький відновив овій союз із Туреччиною, чим приборкав одразу обох неспокійних сусідів. Складаючи 2 серпня 1650 року на руки посла Османа-аги присягу вірності Османській імперії, Хмельницький в такий б зірвав московсько-польський союз, що був обернутий проти Туреччини, - в разі утворення його Україна перетворилася б на театр воєнних дій супротивників.

Але вже того ж року Великий гетьман розпочинає вперту дволітню боротьбу за встановлення українського контролю над Волощиною, наслідком якої був шлюб його старшого сина Тимофія з донькою волоського господаря Лупулла Роксаною, скріплений у селі Рашків 21 серпня 1652 року. Під цими намірами простежувалось прагнення Б.Хмельницького через Волощину зайняти стосовно Порти безпосередньо, без васальної залежності від Криму, становище удільного князя і знайти на Заході осередок («Князівство Подільське», пізніше «Князівство Сарматське» з князем Юрієм Хмельницьким на чолі), навколо якого під протекторатом Туреччини українська державність могла б оформитись і зміцнитись.

Ці плани не мали остаточного успіху через загибель сина Великого гетьмана Тимофія Хмельницького, вбитого під Сучавою у вересні 1652 року.

Невдовзі Б.Хмельницький і його оточення розробили новий великий задум, що вражав своєю грандіозністю: розвалити Польщу і Крим за до Москви, вийшовши в такий б із васальної залежності Туреччини. Налагоджуючи дипломатичні стосунки з Москвою, Україна шахувала польські експансійні намагання, відкриваючи собі шлях до провадження власної активної зовнішньої політики на європейському континенті. Одним з перших проявів цього, після підписання Переяславської угоди 1654 року, було намагання гетьмана встановити винятково український контроль над Білоруссю, для чого ним туди було послано значні козацькі сили під командуванням полковника Івана Золотаренка. Останній переконав білоруську шляхту присягнути на вірність Б.Хмельницькому, прийнявши протекторат України, минаючи Москву

4,6(51 оценок)
Ответ:
Бусіта
Бусіта
07.11.2021

Египетские пирамиды представляют собой величественные памятники архитектуры, и являются объектами культурно — исторического наследия для всего мира. До недавних пор они считались самыми громадными сооружениями на нашей планете.

Постройки имеют внешний облик геометрической объемной фигуры — пирамиды, или правильного многогранника. Почему архитекторы Древнего Египта решили строить гробницы в виде именно такой фигуры — до сих пор остается загадкой. сегодняшний день в Египте насчитывается 118 пирамид, открытых во время археологических экспедиций в разное время. Все они имеют значительные различия в размерах, и объединяет данные архитектурные сооружения именно их форма.

Объяснение:

За три тысячи лет до нашей эры в Египте возникло рабовладельческое государство, в котором власть принадлежала фараону. Огромное значение имела религия, которая была направлена на удерживание населения в покорности и повиновении.

Вера в высшие силы и божественное предназначение фараона на земле у древних египтян была очень крепкой. Фараонов считали богами, а их власть — посланную самим небом

4,5(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ