М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Maks2222222222
Maks2222222222
11.04.2021 01:45 •  История

1c избрание на престол михаила романова что он был

👇
Ответ:
1613-1645, царь Российского государства
4,7(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Jezzyfeed1
Jezzyfeed1
11.04.2021
Вновгородских землях в конце xv и xvi в. появляется особый тип поселений — рядок, с ремесленным и торговым населением, с лавками, гостиным двором, амбарами и зерна и муки, с жилыми дворами. рядки — это предшественники городов. обитателями рядка были «рядовичи», вчерашние крестьяне, постепенно отрывавшиеся от земледелия и превращавшиеся в посадских людей, т. е. настоящих горожан. удельный вес рядков в жизни новгородской области был значителен; здесь насчитывалось 1500 дворов «рядовичей». общее количество городов в государстве в течение xvi в. более чем удвоилось: к началу xvi в. их было 96, к середине—160 и к концу столетия —230. одновременно с ростом количества городов происходит и рост населения в старых городах, увеличивается их значение как ремесленных и торговых центров. город xvi в. всё больше изживал черты старых порядков времён феодальной раздробленности, когда часть городов находилась под властью отдельных феодалов. в конце xv и начале xvi в. громадное большинство городов стало «государевыми» . в xvi в. за бывшими удельными князьями, митрополичьей кафедрой и монастырями остались лишь отдельные города. население города xvi в. по своему отношению к несению государственных повинностей делилось на «чёрное» население и на «белое». «чёрное» городское население составляли посадские люди, обязанные тянуть в пользу государя посадское тягло.
4,4(97 оценок)
Ответ:
tytik1
tytik1
11.04.2021

ответ: Гумані́зм епо́хи Відро́дження, Ренеса́нсний гуманізм, також класи́чний гуманізм — європейський інтелектуальний рух, що є одним з визначальних компонентів Ренесансу як історичної й культурної епохи, основною ідеєю якого було поліпшення людської природи через вивчення античної літератури.

Виник у Флоренції в середині XIV століття, існував до середини XVI століття; з кінця XV століття поширився на Німеччину, Францію, Нідерланди, Англію, і меншою мірою на Австрію, Швейцарію, Іспанію, Португалію, Польщу, Моравію, Богемію, Угорщину, Хорватію та інші країни.

Зародження гуманізму пов'язують з іменем поета й мислителя Франческо Петрарки (1304–1374). Гуманізм був насамперед просвітницьким рухом, що надавав першочергового значення літературі. Гуманістична освіта, на думку гуманістів, мала сприяти всебічному розвиткові особистості: знання мали поєднуватися з чеснотами, правдивий зміст з довершеною мовною формою, тож центральну роль в гуманістичній освіті мали відігравати літературознавство й мовознавство.

Важливою ознакою гуманізму епохи Відродження було відчуття приналежності до справді нової епохи, потреба відмежуватися від минулих століть. Це минуле, яке у той час почали називати Середньовіччям, відкидалося представниками гуманізму, як меншовартісне у порівнянні з античною епохою, яку гуманісти сприймали за взірець і бажану норму для всіх сфер людської діяльності. Чи не найголовнішою метою гуманістів було відродження прямого культурного зв'язку з античністю. Звідси випливала вимога до орієнтації на автентичні античні джерела, що знайшла своє лаконічне визначення в латинському вислові ad fontes (тобто «до джерел»).

Объяснение:

4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ