Ось кілька фактів, що стосуються Ісуса Христа, і кілька фактів, що стосуються вас. Вони до вам зрозуміти, що ви дійсно можете йти тим самим основним шляхом, що й Він, аби отримати повноту благословень, які Небесний Батько приготував для вас.
Ісус Христос …
“Був від початку, поки світ не постав”).
“Також були спочатку з Батьком”
“Не отримав від повноти спочатку, але отримував благодать за благодаттю” Це означає, що Він не мав повного знання про Свою особистість та місію, коли вперше прийшов на землю, і не мав усієї сили. Він зростав у знанні й силі, які отримував від Бога, оскільки був слухняний.
І ви не мали повного знання про вашу особистість та мету, коли народилися, але поступово зростали в цьому знанні. Через Святого Духа Бог дає нам духовне знання й силу “рядок за рядком, приписання за приписанням”
“Продовжував від благодаті до благодаті, доки не отримав повноти”
Також можемо отримати повноту через Ісуса Христа—якщо дотримуємося Божих заповідей
Зміцнюємося в дусі, коли вивчаємо і застосовуємо євангельські принципи.
“Зростав мудрістю …
Зростаємо мудрістю завдяки навчанню, правильним рішенням та досвіду.
і віком,
Зростаємо фізично.
та благодаттю, у Бога …
Можемо здобути прихильність Небесного Батька, виконуючи заповіді.
Можемо здобути довіру своїх батьків та інших людей, показуючи свою зрілість та відповідальність.
“Випробуван[ий] в усьому, подібно до нас, …
Маємо випробування
“Окрім гріха”
Згрішили (як і всі люди), але можемо бути очищені від гріха завдяки Спокуті Ісуса Христа, покаявшись, охристившись, отримавши Святого Духа та приймаючи причастя.
В 80-90-е годы нашего столетия как в западноевропейской, так и российской науке вновь появились попытки переосмыслить значение для истории Руси и, соответственно - России, политику князя Александра Невского, и свести его гражданский и духовный подвиг даже не к рядовому, типичному для князя-воина поступку, а к роковой ошибке, предопределившей "не тот" путь развития средневековой Руси, а затем и России.
Критический анализ деяний Александра Невского дан в книге главы английских историков-славистов профессора Оксфордского университета Джона Феннела "Кризис средневековой Руси. 1200-1304.", вышедшей в свет в 1983 г. в Лондоне (переиздана в переводе на русский язык издательством "Прогресс" в 1989 г.), а также статье И. Н. Данилевского "Один из любимых героев детства" ("Знание-сила". 1994. № 7.)[1]. И. Н. Данилевский пошел еще дальше своего английского коллеги и поставил перед собой задачу развенчать столетиями слагавшийся миф о великом князе Александре Ярославиче.