К 56 Спочатку було Слово: Крилаті вислови біблійного походження в українській мові.
Біблія — найпоширеніша у світі книжка, з якої наш народ протягом століть поповнював фразеологічний запас української мови, збагачуючи її.
Крилаті вислови у цьому виданні подаються не в алфавітному порядку, а в такій послідовності, в якій вони вжиті у Біблії, так що читач матиме змогу уявити, як побудовано Біблію, яким є зміст і стиль викладу кожної частини. У висловах фіксуються зміни у змісті й формі, які відбулися за час їх існування в українській мові; усі наявні значення висловів ілюструються цитатами з творів українських письменників.
Для широкого кола читачів, не байдужих до мовного багатства.
1)у жовтні 49 р до н. е., вже після переходу річки Рубікон та після перемоги Ілерді, Цезар перший раз став диктатором.
2)суспільний рух у Римській республіці у 30-20-х рр. 2 ст. до н. е.
3)509р. до н. е.
5)римляни, які входили до складу родових общин, називали патриціями. Поступово патриції перетворилися на привілейовану знатну й заможну верству населення. Крім патрицій, у Римі проживали й інша верства населення - плебеї. Плебеї - це було незнатне, вільне населення Стародавнього Риму, яке не входило до родової общини, тому, на відміну від патрицій,не мало прав на землю і політичних прав.
2. В Западно-Римскую Империю изнутри подтачивало движение рабов и колонов, а снаружи постоянно беспокоили набеги варваров, что, по одной из версий, привело к её упадку.
3. Переселение народов тоже повлияло на падение Римской Империи.