Після успішного завершення воєнних дій на території Речі Посполитої та Саксонії, король Шведської імперії Карл XII вирішив завдати остаточної поразки Московському царству. З цією метою навесні 1708 року його армія розпочала похід через білоруські землі на Смоленськ і далі на Москву. Однак через гостру потребу відновити сили та сподівання на приєднання до війни союзників — Османської імперії та Кримського ханства, враховуючи таємні переговори Карла XII та його союзника короля Речі Посполитої Станіслава Лещинського з гетьманом Іваном Мазепою, шведське командування змінило початковий план воєнних дій і рушило на південь.
Пояснення:
1)У січні 1868 року війська імператора Мейдзі, які підтримувалися європейцями розгромили армію сьогуна і в травні встепили до столиці Токіо, де і взяли під свій контроль владу в карїні.
2)аграрна реформа, фінансова реформа, військова реформа, адміністративна реформа, освітня реформаю
3)Японська паперова компанія(1880), Японська текстильна компанія (1882), Японська пароплавна компанія (1885).
4)Реформи, здійснені в 70-80-ті роки XIX століття, дали могутній поштовх до стрімкого розвитку країни та формування особливої японської моделі модернізації. Також розвитку Японіїї сприяла перемога в Японо-Китайській війні. Через виплату контрибуції Китаєм Японії, Японія спрямувала на фінансування тяжкої промисловості.
5)Японо-Китайська війна 1894-1895 роки, Російсько - Японська війна 1904-1905 роки.
6)Острів Тайвань як колонія, острів Пенху, Ляодунський півострів, але під тиском Європейських держав Японія була змушена відмовитися від Ляодунськогопівострова, після перемоги над Росією, Японія встановила протекторат над Кореєю, залізниця в Південній Маньчжурії і південна частина острову Сахалін відходили Японії.
Объяснение: