Відповідь:
окрім безпосередньої загрози людському здоров’ю, спалювання листя і сухої трави призводить до таких загроз:
1. У сухому листі згорають зимуючі комахи. Через це низка птахів залишається без корму, що приводить до знищення їх популяцій.
2. Спалювання листя призводить до руйнування ґрунтового покриву, адже безпосередньо вигорають рослинні залишки, гинуть ґрунтоутворюючі мікроорганізми. Крім того, вони гинуть і від утворюваних при горінні важких металів.
3. За нормальних умов, коли листя перегниває, необхідні для розвитку рослин речовини повертаються в ґрунт. При згорянні ж утворюється зола. Не зважаючи на загальноприйняту думку, зола — дуже погане добриво і, таким чином, спалювання листя щороку призводить до все більшого збіднення ґрунту.
4. На природних ділянках і газонах вогонь знищує насіння і коріння трав’янистих рослин, пошкоджує нижні частини дерев і кущів та верхні частини їх коріння.
5. Знищення природного листяного покриву призводить до збільшення в 2-4 рази промерзання ґрунту.
6. При спалюванні трави на присадибних ділянках або стерні на фермерських полях виникає загроза перекидання вогню на суміжні ділянки, що, своєю чергою, призводить до порушення законодавства і знищення диких рослин та тварин. Саме із спалювання стерні на полях починається більшість степових пожеж.
7. Окрім цього, спалювання трави та листя становить загрозу спричинення лісових пожеж та загоряння житлових будинків.
8. Якщо спалювання стерні відбувається на полях, через які прокладено високовольтні лінії електропередач, постає нова загроза. Густий дим є напівпровідником і за певних умов здатний стати причиною короткого замикання ЛЕП.
9. Дим від вогнищ в туманні дні може утворювати смог і на довго зависати у повітрі. У цьому випадку погіршується видимість на дорогах, що призводить до збільшення частоти ДТП, аварій. Окрім цього, потрапляючи у легені, смог викликає суттєве погіршення здоров’я людини.
10. Задимлені населені пункти використовують для освітлення значно більше електроенергії.
1-A
2-B
3-C
4-B
5-B
6-A
7-C
8-AB
9-B
10-A ( 31 октября1517года )
Мартин Лютер является основоположником Реформации в Германии. Возмущенный моральным состоянием католической церкви, он выступал за коренные изменения в ее деятельности.
Основные идеи Мартина Лютера:
1) Единственным источником божественного откровения является только Библия;
происходит только чистой и искренней вере. Индульгенции, продаваемые церковью, не имеют веса и должны быть отменены;
3) Аннулирование посредников между Богом и человеком. Духовенство должно исчезнуть, останутся только пасторы;
4) Отказ от излишков в обрядности;
5) Священны только два таинства: крещение и причастие.
Идеи Мартина Лютера имели большое значение и стали основой движения Протестантизма в Европе
4 ноября 1949 года
Бельгия Англия Дания Исландия канада италия Нидерланды, Люксембург ( город-государство), Новергия Португалия, США, Франция Греция Турция Германия Испания Венгря Польша Чехия Болгария Латвия литва Эстония словакия словения Румыния Германия страны Албания Хорватия последние страны вступили в 2004 году большая часть
Цель Защита от СССР и России
2) Европейское объединение угля и стали
9 мая 1950 года Прекратило существования 23 июня 2002 г
Германия, Франция, Бельгия, Италия, Тунис,Нидерланды, Люксембург
цель развитие европейской интеграции усиленная добыча стали и угля а также установление цен на уголь и сталь
3) Европейский союз
1 ноября 1993 года
Австрия, Бельгия,Болгария Англия Венгрия германия,Греция Дания Ирландия, Испания Италия Кипр, Латвия Литва, Люксембург,Мальта Нидерланды,Польша Португалия Румыния Словакия словения Финляндия Франция Хорватия Чехия Швеция Эстония
Цель свободное перемещения товаров и услуг а также свободное перемещения людей без визы развитие сельского хозяйства, и рыболовство а также развитие стран участников