М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aliskylivar
aliskylivar
19.02.2021 08:29 •  История

Почему германию, японию и италию начали называть государством агрессорами

👇
Ответ:
01223
01223
19.02.2021
Возможно из-за того, что эти три страны были главными инициаторами Второй Мировой. Безусловно, первым является третий рейх, что знают все. Но действовать в одиночки он не мог. Поэтому была создана коалиция ,,Страны Оси" - союзные силы, во главе которых стоял Третий рейх, Япония, Италия, а также ещё некоторые государства. ( но эти три были главнее) 

Это моя версия данного вопроса.
4,8(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
АнгелТих
АнгелТих
19.02.2021

коностас (з грецької ε?ι?κον – ікона, στα?σις  – місце стояння) — це вівтарна перегородка  з розміщеними в певному порядку  на ній іконами. Функцією іконостасу є відділяти в храмі святе місце – святилище, де відбувається літургія, від місця згромадження вірних – нави. Традицію відділення в святині «sakrum» від «profanum» зустрічаємо у Старому Завіті, а саме в Єрусалимському Храмі. Святая Святих — місце, де зберігалась Скинія Завіту і де було місце перебування Бога Ізраїлевого, відділялась суцільною завісою від решти храму (до речі, традиція відділення святилища від нави завісою збереглася в деяких східнохристиянських Церквах, зокрема у Вірменській, Сиромалабарській та Сиромаланкарській).

Учені, що досліджують іконостас, стверджують, що він виконував подвійну функцію: з  однієї сторони, іконографічна програма була виразом чітко окресленої символічно-догматичної  концепції, що випрацьовувалась віками; з іншої, на відміну від стінопису, мав характер молитовно-адораційний. Вірні підходили до іконостасу, який був межею, що відділяла від «Святая Святих», і ставали перед лицем відображеного на іконі Христа, Богородиці та святих в поставі особистої молитви. Функції таких «молитовних» ікон виконували намісні ікони, які мали так званий портретний характер, а також — храмова ікона. Саме серед цих ікон найбільше таких, які славляться особливим культом серед вірних і визнані чудотворними.  

І. Формування іконостасу у Візантії

Почав формуватися іконостас у такій формі, в якій ми звикли його бачити, у Візантії в ІХ – Х століттях. Розвинувся він від темплона – горизонтальної балки, яка опиралася на дерев'яні або кам'яні колони і розміщувалась між святилищем і храмом вірних. Темплон виник у VII столітті (в Україні на означення темплону вживалось слово «тябло»). Угорі на темплоні  розміщувався епістилій (з грецької «поставець») — довга дошка, на якій зображалась ікона Христа в оточенні Богородиці, Івана Предтечі та  святих, що схилились до Нього в молитовних позах. Згодом ікони на темплоні трансформувались в ряд «Моління» (гр. Деесіс).

Объяснение:

4,4(100 оценок)
Ответ:
toonon112
toonon112
19.02.2021

Предметом дослідження виступає десятиліття «золотого спокою» у Речі Посполитій (1638-1648 pp.).

Хронологічні межі. Нижньою межею дослідження є 20-ті рр.. XVІI століття, коли повстанням Марка Жмайла було покладено початок ряду масштабних козацько-селянських повстань, придушення яких заклало підвалини для встановлення «золотого спокою». Верхньою межею дослідження є 1648 рік, коли розпочалася Національно-визвольна війна під проводом Б. Хмельницького, і, зрозуміла річ, десятиліттю спокою для польської влади настав кінець.

4,7(94 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ