М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ааааа111235
Ааааа111235
20.04.2021 21:50 •  История

Небольшое эссе на тему "какая страна по вашему виновна в развязывании первой мировой войны? "

👇
Ответ:
ксюша1707
ксюша1707
20.04.2021
Германия 1914 году начали первый мировую война.Месте Германей еще Австро-Венгрия и Италия.
4,5(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
AikolNur
AikolNur
20.04.2021

Бі́блія (грец. τά βιβιλία, βιβλία, «вівлія» тобто «збірка книг»; також через місто Бібл, куди завозили папірус), або Святе́ Пи́сьмо, Свяще́нне Писа́ння — сукупність текстів різних епох і авторів, яка сприймається всіма християнськими конфесіями як Священне Писання. Результат складної праці з відбору цих текстів прийнято називати каноном, а більш або менш близькі за жанром, але такі, що не увійшли до канону, тексти, — апокрифами[1]. Усі книги біблійного циклу мають важливе значення для істориків, філологів тощо. Католицький та православний канони Святого Письма (Біблії) включають в себе 77 книг, а у протестантів — 66. У юдаїзмі лише Старий Завіт (Танах) розглядається як священна книга.

4,5(87 оценок)
Ответ:
Madi12kz
Madi12kz
20.04.2021

Объяснение:

Всю реформаторську діяльність Петра I умовно можна розділити на два періоди ( етапи ): 1696 - 1715 роки та 1715 - тисячу сімсот двадцять п'ять .

Особливостями першого етапу були поспіх і не завжди продуманий характер, що пояснювалося веденням Північної війни . Реформи були націлені, перш за все, на збір коштів для ведення війни, збори проводилися насильницьким методом і часто не приводили до бажаного результату. Крім державних реформ, на першому етапі проводилися великі реформи з метою модернізації укладу життя. У другому періоді реформи були більш планомірними.

Ряд істориків, наприклад В. О. Ключевський , вказував, що петровські реформи були лише природним продовженням змін, що відбувалися в ході XVII століття. Інші історики (наприклад, Сергій Соловйов ), навпаки, підкреслювали революційний характер перетворень Петра.

Історики, які проводили аналіз петровських реформ, дотримуються різних поглядів на його особисте в них участь. Одна група вважає, що як в складанні програми реформ, так і в процесі їх здійснення Петро не грав головній ролі (яка була йому приписана як царю). Інша група істориків, навпаки, пише про великий особистої ролі Петра I в проведенні тих чи інших реформ.

4,8(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ