М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
бббб9
бббб9
17.04.2021 07:02 •  История

Человек занимается начинается на б заканчивается на м 16 букв древний египет

👇
Ответ:
хасан02
хасан02
17.04.2021
Бальзамированием умерших фараонов
4,7(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gaifuling4owmrcy
gaifuling4owmrcy
17.04.2021
Западное влияние: после принятия христианства появились западноевропейские церковные праздниками: Рождество, Пасха, Благовещение, Троица и другие, а также седьмой день недели - воскресенье. Работать в праздничные дни или в воскресенье считалось грехом.  Появилось светское образование (заслуга Петра I),появились : брюки, как элемент одежды,новая ткань – шерстяная и сукно,европейская посуда из стекла, зеркала Восточное влияние: традиционная одежда из восточных тканей (парче, тафте) у дворянства и натуральные ткани у крестьян. Вообще для Востока характерно все натуральное (посуда из глины), то, что относиться к природе (дома из дерева и.т.д), что и было у крестьян
4,4(49 оценок)
Ответ:
TaisiyaMe
TaisiyaMe
17.04.2021

Объяснение:

Колоніа́льна полі́тика — діяльність держави, економічно та політично більш розвиненої, спрямована на включення до кола свого впливу та остаточне підкорення іншої держави, менш сильної, або ж народів, що знаходяться на нижчому щаблі розвитку і, часто, ще не завершили державного оформлення, а також утримання держави чи народу у своїх руках[1].

Колоніальна політика — це політика поневолення і експлуатації за до військового, політичного та економічного примусу народів, країн або територій переважно з іншонаціональним населенням, часто економічно менш розвинених.

Колоніальна політика від самого початку була пов'язана із війнами. Торговельні війни XVII та XVIII ст. велися колоніальними імперіями за колоніальні та торгові переваги. Ці війни супроводжувалися грабіжницькими нападами на чужі колоніальні володіння, а також розвитком піратства.

Впертість та жорстокість, із якими велися колоніальні війни, обумовлювалися намаганням кожної із держав-суперниць монополізувати у своїх руках грабунок залежних держав, а з іншого боку, винятковим значенням колоніальних ринків, що їх, як правило, вдавалося закрити від сторонньої конкуренції. Крім того, для колоній торгівля завжди була нееквівалентною і прибутковість її для метрополії зростала із поступом технічного прогресу. До того ж, колонізатори часто отримували продукцію колоніальних країн задарма, шляхом прямого грабунку. У часи розвитку мануфактурного капіталізму, власне, вирішувалося питання, котра із колоніальних держав завоює торговельну, морську і колоніальну гегемонію і тим забезпечить найсприятливіші умови для розвитку власної промисловості.

4,8(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ